Sākums » Jaunākie raksti » “Roche Services & Solutions” pavasarī pārcelsies uz biroju kompleksu “Verde”

“Roche Services & Solutions” pavasarī pārcelsies uz biroju kompleksu “Verde”

Starptautiskais biotehnoloģiju uzņēmums “Roche Services & Solutions” (RSS) ir noslēdzis telpu nomas līgumu ar biroju kompleksu “Verde”, kas paredz pārcelšanos uz jaunā biroju kompleksa B ēku jau 2024.gada pavasarī, informē uzņēmuma pārstāvji.

Patlaban “Roche” globālo pakalpojumu un risinājumu Rīgas nodaļa jeb RSS atrodas vēsturiskajā Miera ielas 25 namā līdzās farmācijas un diagnostikas nodaļām. Ņemot vērā nodaļas attīstības plānus, kas tuvāko gadu laikā paredz pieņemt darbā jaunus darbiniekus, savukārt nākamā gada maijā to pārcels uz biroju kompleksu “Verde”.

Jaunā biroja dizains būs veidots, balstoties uz starptautiskajiem “Roche” standartiem, un tā kopējā platība būs 1531 kvadrātmetrs. Tas atradīsies biroju kompleksa “Verde” otrajā jeb B ēkā, kurā pakāpeniski ir plānots apdzīvot visu trešo stāvu.

Jau iepriekš ziņots, ka “Roche Latvija” 2020.gadā, ieguldot piecus miljonus eiro, pabeidza atjaunot vēsturisko ēku Miera ielā 25, kas uzņēmuma īpašumā ir jau kopš 2016.gada. Atjaunotajā vēsturiskajā namā šobrīd atrodas “Roche Latvija”, kas sevī apvieno farmācijas, diagnostikas un kopš jūnija arī globālo pakalpojumu un risinājumu (RSS) nodaļas, zem viena jumta pulcējot vairāk nekā 60 cilvēku. Miera ielas birojā darbu turpinās Farmācijas un Diagnostikas nodaļas.

“Roche Services & Solutions” (RSS) ir daļa no “Roche” starptautiskās biznesa pakalpojumu organizācijas, kas bāzējas Budapeštā (Ungārijā), Sanhosē (Kostarikā), Kualalumpurā (Malaizijā) un kopš 2023.gada arī Rīgā, piedāvājot saviem partneriem uz klientiem vērstus risinājumus vairāk nekā 150 valstīs.

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*