Sākums » Farmācija » Rosina veikt izmaiņas statūtos par “Olainfarm” akcionāru sapulces lemttiesīgumu

Rosina veikt izmaiņas statūtos par “Olainfarm” akcionāru sapulces lemttiesīgumu

Zāļu ražotāja AS “Olainfarm” lielākais akcionārs SIA “Olmafarm” rosinājis grozīt uzņēmuma statūtus, nosakot, ka akcionāru sapulce ir tiesīga pieņemt lēmumu, ja tajā pārstāvēti vairāk nekā 50% no apmaksātā un balsstiesīgā pamatkapitāla, liecina uzņēmuma paziņojums biržai “Nasdaq”.

Patlaban uzņēmuma statūtos nav noteikts līmenis, no kura akcionāru sapulce ir tiesīga pieņemt lēmumus.

Kā ziņots, akcionāru sapulce notiks 17. jūnijā plkst. 11.00 “Olainfarm” telpās Olainē, Rūpnīcu ielā 5. Akcionāri varēs iepazīties ar akcionāru sapulcē izskatāmo jautājumu lēmumu projektiem, sākot ar 3. jūniju.

Sapulcē valde un padome ziņos par 2018. gada darbības rezultātiem, uzklausīs revīzijas ziņojumu par pagājušo gadu. Tāpat akcionāru sapulcē plānots apstiprināt “Olainfarm” konsolidēto un koncerna mātes uzņēmuma 2018. gada pārskatu, kā arī lemt par peļņas izlietošanu. Sapulcē “Olainfarm” valde informēs par 2019. gada budžetu un darbības plānu.

Uzņēmuma valde paziņojumā biržai norāda, ka 2018. gada peļņas apmērs ir 8,886 miljoni eiro. “Olainfarm” valde piedāvā akcionāriem novirzīt peļņas daļu 1 408 508 apmērā dividenžu izmaksai, bet peļņas daļu 7 477 492 apmērā atstāt nesadalītu un novirzīt to “Olainfarm” attīstībai. Valdes priekšlikums paredz dividendēs izmaksāt 0,1 eiro par akciju.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.