Sākums » Interesanti » RSU izsludina konkursu par būvprojektu farmācijas studiju telpu un pētnieciskās laboratorijas izveidei
RSU izsludina konkursu par būvprojektu farmācijas studiju telpu un pētnieciskās laboratorijas izveidei

RSU izsludina konkursu par būvprojektu farmācijas studiju telpu un pētnieciskās laboratorijas izveidei

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) ir izsludinājusi iepirkuma konkursu būvprojekta izstrādei un autoruzraudzībai RSU farmācijas studiju telpu un pētnieciskās laboratorijas izveidei Konsula ielā 21, Rīgā. Jaunā ēka ietvers Gatavo zāļu formu laboratoriju pētniekiem un mācību laboratorijas farmācijas studentiem, ziņo RSU.

RSU farmācijas studiju telpu un pētnieciskās laboratorijas izveides būvniecības iecere  būs viena no apjomīgākajām un tehniski sarežģītākajām ēkām RSU vēsturē. Ēkas kopējā platība plānota aptuveni 8100 kvadrātmetru ar vienu pazemes un pieciem virszemes stāviem. Projekta realizācijai saņemts Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējums no divām specifiskā atbalsta mērķa projekta (SAM) programmām kopsummā 9,6 miljonu eiro apmērā.

Iepirkuma konkursa dokumentācija pieejama Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS).

Atbilstoši būvniecības nozares attīstības tendencēm, RSU izvēlas arvien progresīvākus un efektīvākus veidus, kā realizēt savas infrastruktūras attīstību. Šobrīd Latvijas būvniecības nozarē strauju atzinību gūst jauns projektēšanas paņēmiens – ēkas trīs dimensiju modelēšana. Arī šo modeli RSU vēlas īstenot minētās jaunbūves projektēšanā. Lai gan piemēru netrūkst, un RSU nebūt nav pionieris šāda veida ēku projektēšanas darbu pasūtīšanā, tieši šis projektēšanas paņēmiens tiek izskatīts kā būtisks apstāklis ātras, precīzas un efektīvas būvniecības realizēšanā. RSU līdztekus medicīnas un farmācijas zinātnes attīstībai pievienojas vadošo inovatīvo tehnoloģiju izmantošanā arī savas infrastruktūras attīstīšanā, norāda RSU pārstāvji.

Projekta nosaukums: Rīgas Stradiņa universitātes farmācijas jomas pētniecības infrastruktūras attīstība.

Projekta/līguma nr.: 1.1.1.4/17/I/011.

Projekta finansējums: 3 731 789,50 EUR, to skaitā 3 013 420 EUR ERAF finansējums, 531 780 EUR valsts budžeta finansējums un 186 589,50 EUR RSU līdzfinansējums.

 

Projekta nosaukums: Studiju vides attīstība Rīgas Stradiņa universitātē.

Projekta/līguma nr.: 8.1.1.0/17/I/006.

Projekta finansējums: 5 862 978,00 EUR, to skaitā 4 983 531,30 EUR ERAF finansējums, 879 446,70 EUR valsts budžeta finansējums.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.