Sākums » Farmācija » “Saules aptieka” zāļu noliktavas izveidē investējusi 1,5 miljonus eiro

“Saules aptieka” zāļu noliktavas izveidē investējusi 1,5 miljonus eiro

SIA “Saules aptieka” 1000 kvadrātmetru lielās medikamentu noliktavas izveidē investējusi 1,5 miljonus eiro, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Pašlaik medikamentu tirdzniecības attīstības virzienu nosaka nepieciešamība pēc kvalitātes, jo farmācijas tirgus ir reglamentēts – kvalitātes prasības arvien pieaug un tās kļūst aizvien specifiskākas, uzsvēruši aptiekas pārstāvji. Tāpēc, lai spētu ievērot ikviena ražotāja noteikumu ievērošanu uzglabājot, transportējot un pārdodot medikamentus, SIA “Saules aptieka” zāļu noliktavas būvniecībā ir ņemti vērā visi pašreizējie kvalitātes nosacījumi. Jaunās noliktavas izveide nodrošina individuālu pieeju gan pacientiem, gan zāļu ražotājiem.

Aptiekas valdes loceklis Artūrs Pozņaks norādījis: “Apkalpojamo klientu – aptieku, medicīnas iestāžu un lieltirgotavu skaits nemitīgi aug, normatīvo aktu prasības kļūst striktākas, tāpēc arvien biežāk konstatējām nepieciešamību pēc investīcijām plašāku daudzfunkcionālāku zāļu noliktavas telpu izveidē.”

Pozņaks uzsvēris, ka “Saules aptieka” noliktava atbilst GDP (Labas zāļu izplatīšanas prakses) un GMP (Labas ražošanas prakses) prasībām. Pašreizējā noliktava atrodas Pleskodāles apkaimē, vieta izvēlēta, apsverot paplašināšanās iespējas nākotnē.

Uzņēmuma neto apgrozījums 2018. gadā bija 19,32 miljoni eiro, kas ir par trīs procentiem mazāk nekā pērn, un peļņa pēc nodokļiem 1,11 miljoni eiro, kas ir par 6% vairāk nekā 2017.gadā, liecina “Firmas.lv” dati.

SIA “Saules aptieka” dibināta 1998. gadā, un uzņēmums pieder uzņēmēja un bijušā veselības ministra Gunta Belēviča dēlam Artūram Belēvičam. “Firmas.lv” pieejamā informācija liecina, ka uzņēmuma valdē ir četri biedri – Artūrs Pozņaks, Artūrs Belēvičs, Anita Pozņaka un Vija Belēviča.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.