Sākums » Farmācija » Saveļjeva un Baldere-Sildedze aicina “Olainfarm” koncerna valdes nesadarboties ar pašreizējo padomi pārņēmušajām personām

Saveļjeva un Baldere-Sildedze aicina “Olainfarm” koncerna valdes nesadarboties ar pašreizējo padomi pārņēmušajām personām

Zāļu ražotāja “Olainfarm” bijušā īpašnieka Valērija Maligina meita Nika Saveļjeva un meitas Annas Emīlijas Maliginas aizbildne Signe Baldere-Sildedze aicina “Olainfarm” un tās meitas uzņēmumu “Latvijas aptieka”, “Silvanols” un citu kompāniju valdes atturēties no sadarbības ar “Olainfarm” pašreizējo padomi pārņēmušajām personām, kurām, pēc viņu paustā, ir noziedzīgi mērķi.

Kā Saveļjevas un Balderes-Sildedzes vārdā aģentūru LETA informēja viņu pārstāve Katrīna Ansonska, AS “Olainfarm” lielākā akcionāra, SIA “Olmafarm” pašreizējā valdes locekle Milana Beļeviča, otrdien, 8. janvārī ieradās “Olmafarm” juridiskajā adresē, bet viņu neielaida tās teritorijā. “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Oļegs Grigorjevs kā viņas neielaišanas darba vietā iemeslu norādīja esošās “Olainfarm” padomes rīkojumu. “Tas nepārprotami norāda, ka pretēji Latvijas Komerclikumam un labas korporatīvās pārvaldības principiem, uzņēmumu vada tā padome, nevis valde,” norādīts Saveļjevas un Balderes-Sildedzes paziņojumā medijiem.

Ansonska informējusi aģentūru LETA, ka Saveļjeva un Baldere-Sildedze uzmanīgi sekos līdzi jebkurai rīcībai un, ņemot vērā reideru vēlmi minētos uzņēmumus izsaimniekot, nepieciešamības gadījumā vērsīsies tiesībsargājošajās institūcijās par ikvienu noziedzīgu vai prettiesisku rīcību, kas būs tikusi īstenota pretēji “Olainfarm” interesēm līdz ārkārtas akcionāru sapulces norisei.

Vienlaikus Saveļjeva un Baldere-Sildedze aicina “Olainfarm” atturēties no publiskiem paziņojumiem viena akcionāra un to personu interesēs, kuri vēlas piesavināties “Olainfarm” akcijas kā tas bija šā gada 7.janvārī, komentējot notikumus “Olainfarm” lielākajā akcionārā “Olmafarm”. Viņas uzskata, ka šāda rīcība ir pretrunā ar labas korporatīvās pārvaldības standartiem, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.