Sākums » Farmācija » Savicka un Belēviča uzņēmums “SVC Group” ražos zāļu aktīvās vielas Vidusāzijas valstīm

Savicka un Belēviča uzņēmums “SVC Group” ražos zāļu aktīvās vielas Vidusāzijas valstīm

AS “Latvijas Gāze” padomes priekšsēdētāja vietnieka, SIA “Itera Latvija” valdes priekšsēdētāja un AS “Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētāja Jura Savicka kopā ar bijušo veselības ministru Gunti Belēviču dibinātais uzņēmums AS “SVC Group” ražos zāļu aktīvās vielas, ko plānots realizēt Vidusāzijas valstīs, nacionālai informācijas aģentūrai LETA pastāstījis Belēvičs.

“Kompānija plāno attīstīt ķīmiski farmaceitiskus projektus Vidusāzijas valstīs,” atklājis Belēvičs skaidrojot, ka konkrēti plānots ražot substances jeb zāļu aktīvās vielas.

Pēc viņa sacītā, uzņēmums iesaistīsies konkrētos projektos, pie kuriem jau norit darbs – iegūti vajadzīgie kontakti un veiktas iestrādnes. Plašāka informācija sekos, līdzko izdosies noslēgt konkrētus līgumus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Savickis kopā ar Belēviču ir dibinājuši AS “SVC Group”, kas ir pagājušajā nedēļā Uzņēmumu reģistrā pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums.

“SVC Group” ir reģistrēta 9.februārī un tās pamatkapitāls ir 100 000 eiro, kas sastāv no 1000 akcijām, kuras katras nominālvērtība ir 100 eiro.

Savickim pieder 70% jaundibinātā uzņēmuma akciju, bet Belēvičam un privātpersonai Aijai Rumbai katram pieder 15% akciju. “SVC Group” valdes priekšsēdētājs ir Jānis Lauga, bet valdes locekļi ir Savickis un Anatolijs Demidovs.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*