Sākums » Jaunākie raksti » Sejas kopšanas rutīna – ieteikumi un padomi*
Sejas kopšanas rutīna – ieteikumi un padomi*

Sejas kopšanas rutīna – ieteikumi un padomi*

Sejas kopšanas rutīna ir neatņemama veselīgas sejas ādas sastāvdaļa. Lai iegūtu mirdzošu un spožu ādu, to nepieciešams pienācīgi kopt un izmantot piemērotus skaistumkopšanas līdzekļus. Tomēr, nav šaubu, ka piemērotas ādas kopšanas rutīnas izveide ir diezgan grūts uzdevums — neatkarīgi no tā, kāda veida āda ir cilvēkam un cik pieredzējis šajā jomā esat. Tāpēc ir lieliski ieklausīties padomos un ieteikumos, kas palīdzēs atklāt veselīgas sejas noslēpumus. 

Trīs galvenie ādas kopšanas rutīnas soļi, kas jāievēro ikvienam

Lai iegūtu veselīgu un spožu ādu, neatkarīgi no ādas tipa, ikvienam vajadzētu savā ādas kopšanas rutīnā iekļaut trīs vienkāršus soļus: 

  • attīrīšana – nomazgāt sejas ādu; micelārais ūdens ir lielisks veids kā noņemt netīrumus un kosmētiku un attīrīt poras,
  • ārstēšana – izmantot maigus un ārstnieciskus produktus, kas atjauno ādu, it īpaši, pēc pīlinga un skrubja izmantošanas,
  • mitrināšana – ādu noteikti nepieciešams pienācīgi barot un mitrināt, it īpaši ziemas mēnešos.

Ādas attīrīšana un mitrināšana noteikti ir pazīstami termini, tomēr, ādas ārstēšana var būt arī nedzirdēts termins tiem, kas nav pieredzējuši skaistumkopšanas jomā. Sejas ādas ārstēšana nozīmē serumu vai krēmu iekļaušanu savā ikdienas sejas kopšanas rutīnā, kas ir bagātīgi ar noderīgām ādas kopšanas sastāvdaļām, piemēram, C vitamīnu, retinolu, alfa hidroksi-skābēm un citām vielām, kas palīdz ādai atkopties un kļūt veselīgākai.

Jauneklīgas sejas ādas noslēpums Nr. 1

Viens no galvenajiem veselīgas sejas noslēpumiem – saules aizsargkrēms. Jebkurš skaistumkopšanas speciālists un dermatalogs piekrīt, ka SPF krēmu izmantošanas ikdienā ir ļoti svarīga, lai saglabātu veselīgu ādu, aizturētu grumbiņu un smalko līniju veidošanos, kā arī izvairītos no pigmentācijas plankumiem. Saules aizsargkrēms ir svarīgs ne tikai vasaras siltajos mēnešos, bet arī ziemā, kad saule mūs silda minimāli. Piedevām, regulāra SPF krēma lietošana  var palīdzēt novērst ādas vēža attīstību. 

Arī sejas ādai ir nepieciešami vitamīni

Kā jau tika minēts augstāk, runājot par ārstēšanu, vitamīnu izmantošana ādas kopšanā nav nekas neparasts. Ādai ir nepieciešami vitamīni un atioksidanti, kas palīdz uzlabot ādas vispārējo izskatu un veselību. Mūsdienās ļoti daudzi produkti ir bagātināti ar dažādām vērtīgām sastāvdaļām, tomēr visiedarbīgākais noteikti būs serums vai bagātīgs krēms. Labākais laiks, kad uzklāt šāda veida produktus, ir uzreiz pēc tīrīšanas, lai produkti spētu iesūkties ādā, vai arī tos var slāņot zem sauļošanās līdzekļa, lai nodrošinātu papildu aizsardzību.

Lai izveidotu iedarbīgu un vērtīgu sejas kopšanas rutīnu, nav jābūt profesionālam skaistumkopšanas ekspertam. Galvenais nosacījums – izvēlēties produktus, kas paredzēti sejas ādas tipam, un lietot tos regulāri, kā arī nedrīkst aizmirst par ādas ārstēšanu un SPF aizsarglīdzekļu lietošanu.

 

www.farmacija-mic.lv

 

*Apmaksāta publikācija. 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*