Sākums » Farmācija » “Sentor Farm aptiekas” apgrozījums pērn audzis par 14,1%
“Sentor Farm aptiekas” apgrozījums pērn audzis par 14,1%

“Sentor Farm aptiekas” apgrozījums pērn audzis par 14,1%

Medikamentu tirgotājs – “Mēness aptieku” tīkla pārvaldošais uzņēmums – AS “Sentor Farm aptiekas” pagājušajā gadā strādāja ar 157,103 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,1% vairāk nekā 2017. gadā, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Uzņēmuma peļņa pieauga vairākkārt un sasniedza 4,971 miljonu eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka pērn tas turpināja realizēt iepriekš sākto ilgtermiņa investīciju programmu aptieku rekonstrukcijai, atjaunojot 20 aptiekas. Tāpat pērn uzņēmums realizēja vairākus citus ar informāciju tehnoloģijām (IT) saistītus projektus farmaceitiskās aprūpes pakalpojumu kvalitātes un efektivitātes atbalstam.

Vadības ziņojumā arī teikts, ka pērn akciju sabiedrība realizēja 2017. gadā sāktos sagatavošanās darbus pie e-veselības sistēmas ieviešanas un integrēšanas visu “Mēness aptieku” ikdienas darbā. Lielākie resursi pērn izlietoti, lai sagatavotos aptieku pārejai uz pilnībā jaunu kases aparātu sistēmu.

2017. gadā “Sentor Farm aptiekas” strādāja ar 137,672 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,9% vairāk nekā 2016. gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās vairākas reizes un bija 234 937 eiro.

“Sentor Farm aptiekas” reģistrēta 2003. gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 199 000 eiro. “Sentor Farm aptiekas” vienīgā īpašniece ir AS “Repharm”.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*