Sākums » Farmācija » “Sentor Farm aptiekas” valdi atstāj Čudovska un Jankausks

“Sentor Farm aptiekas” valdi atstāj Čudovska un Jankausks

Zīmola “Mēness aptieka” tīklu pārvaldošā uzņēmuma AS “Sentor Farm aptiekas” valdi atstāj valdes locekļi Alla Čudovska un Gustavs Jankausks, saskaņā ar “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Izmaiņas valdē reģistrētas 6.februārī. Darbu valdē turpina valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs un valdes locekle Svetlana Grenge. Čudovska uzņēmuma valdē darbojusies no 2012.gada 11.jūlija, bet Jankausks, kurš uzņēmuma valdē darbojās no 2016. gada 8. jūnija, kopš 6. februāra kļuvis par “Sentor Farm aptiekas” prokūristu.

Kā aģentūrai LETA norādījis “Sentor Farm aptiekas” īpašnieku holdinga AS “Repharm” ģenerāldirektors Dins Šmits, šīs izmaiņas esot tehniskas, tās ir saistītas ar uzņēmumu iekšējās pārvaldības pārmaiņām. Uzņēmuma darbību šīs izmaiņas neietekmēs.

“Mēness aptieku” tīklu pārvaldošais uzņēmums “Sentor Farm aptiekas” 2015.gadā strādāja ar 103,2 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19% vairāk nekā 2014.gadā, kad apgrozījums bija 87,3 miljoni eiro. Uzņēmums 2015.gadā nopelnīja 2,81 miljonu eiro, kas ir par 12% mazāk nekā 2014.gadā, kad peļņa bija 3,21 miljons eiro.

“Sentor Farm aptiekas” iekļautas vietējā holdingā “Repharm”, kam pieder arī lielākā Latvijas zāļu vairumtirgotāja AS “Recipe Plus” un augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotāja AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika”. Holdingam pieder arī AS “Poliklīnika”, kura ir AS “Veselības centru apvienība” īpašniece, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

leta_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.