Sākums » Farmācija » Septembra “Materia Medica” piedāvā jaunāko farmācijā
Septembra “Materia Medica” piedāvā jaunāko farmācijā

Septembra “Materia Medica” piedāvā jaunāko farmācijā

Vai jau lasījāt septembra žurnālu “Materia Medica”? Šajā izdevumā piedāvājam atskatu uz diskusiju par farmaceita profesiju, kas notika sarunu festivāla LAMPA ietvaros.

Medicīnas lappusēs lasiet par palielinātu prostatu, hirsūtismu, imunitāti un elpošanas sistēmu, bet farmakognozijas sadaļā iepazīstinām ar materiālu par baltā āmuļa izmantošanas iespējām uz pierādījumiem balstītā medicīnā.

Vēl lasiet par aptieku gaitām visā Latvijā, par pašmāju ražotāja “Silvanols” attīstību, par veselības aprūpes organizāciju un zāļu kompensāciju citviet Eiropā, kā arī par pirmajām sievietēm farmācijā.

Tāpat žurnālā atradīsit nozares jaunumus un Latvijas Farmaceitu biedrības aktualitātes, aptieku ziņas un citu darbam noderīgu informāciju.

Arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.