Sākums » Interesanti » Septiņiem RSU docētājiem piešķir Valsts augstāko apbalvojumu
Septiņiem RSU docētājiem piešķir Valsts augstāko apbalvojumu
Triju zvaigžņu ordenis. Valsts prezidenta kancelejas foto.

Septiņiem RSU docētājiem piešķir Valsts augstāko apbalvojumu

Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula šā gada 4. aprīļa lēmumu 79 sabiedrības pārstāvjiem piešķirti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi. Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri ar savu darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību. Viņu vidū ir arī septiņi Rīgas Stradiņa universitātes docētāji.

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Triju Zvaigžņu ordeni un iecelt par Triju Zvaigžņu ordeņa komandieri Nacionālā kino centra vadītāju, Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes docētāju dr. art. Ditu Rietumu.

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Atzinības krustu un iecelt par Atzinības krusta komandieri: Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Gaiļezers Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas vadītāju, neirologu, Rīgas Stradiņa universitātes asociēto profesoru Gunti Kareli, ģimenes ārsti, Balvu pilsētas Līgas Kozlovskas ģimenes ārsta prakses vadītāju, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidenti, Rīgas Stradiņa universitātes rezidentūras pamatspecialitātes Ģimenes ārsts vadītāju Līgu Kozlovsku, SIA Rīgas 2. slimnīca valdes priekšsēdētāju, Rīgas Stradiņa universitātes Ortopēdijas katedras docētāju Sandri Petroni, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas Internās medicīnas klīnikas Plaušu slimību un torakālās ķirurģijas centra vadītāju, pneimonoloģi Daci Žentiņu.

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls nolēma iecelt par Atzinības krusta virsnieku:Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes Anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedras profesori dr. med. Ināru Loginu, Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes Anatomijas un antropoloģijas institūta direktori, Morfoloģijas katedras vadītāju, profesori Dr. habil. med. Māru Pilmani.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.