Sākums » Farmācija » SIA “A Aptiekas” pievienojas SIA “Auces aptieka”
SIA “A Aptiekas” pievienojas SIA “Auces aptieka”

SIA “A Aptiekas” pievienojas SIA “Auces aptieka”

SIA “A Aptiekas” pabeigušas reorganizācijas procesu, pievienojot sev mazumtirgotāju SIA “Auces aptieka”, liecina “Firmas.lv” informācija.

“Auces aptiekas” iegādes darījums tika veikts jau 2013. gada septembrī, bet lēmums par to pievienošanu “A Aptieku” tīklam pieņemts pērnā gada 12. novembrī.

“A Aptiekas” ietilpst vienā no Baltijas valstīs lielākajām farmācijas kompāniju grupām – SIA “Magnum Medical”.

2012. gadā uzņēmums apgrozīja 21,5 mlj eiro, kas bija par 13% vairāk nekā 2011. gadā. Peļņa 2012. gadā bija 704 906 eiro.

SIA “Auces aptieka” 2013. gadā apgrozīja 623 380 eiro, gūstot peļņu 18 897eiro apmērā, liecina “Firmas.lv” informācija. SIA ”Auces aptieka” darbojas kopš 1997.gada.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Ziņas avots: LETA

3 komentāri

  1. Nu bet ka ķepā iebirst nevis štuka mēnesī, bet uzreiz vesela štuku čupa, vai tad nav patīkami? Tā i visas neatkarīgās aizies pa šito taku

  2. Gan jau, ka tas piedāvātais kumoss ir tik kārdinošs, ka grūti atteikt. Kaut gan grūti saprast kādus vēl zelta kalnus jāmeklē, ja aptieka tāpat jau ar smuku peļņu strādājusi

  3. Auce bija viena no retajām pilsētām, kur bija tikai neatkarīgās aptiekas! Atlika vienai pārdoties ķēdei, tā otra uzreiz aizskrēja citas ķēdes apskāvienos!
    Laikam jau negrib farmaceiti paši savas aptiekas, uz liela kuģa peldēt drošāk, kā mazā laiviņā! 🙂

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*