Sākums » Farmācija » “Silvanols” investējis gandrīz 100 000 eiro jaunas ražošanas līnijas izveidē

“Silvanols” investējis gandrīz 100 000 eiro jaunas ražošanas līnijas izveidē

SIA “Silvanols” jaunas ražošanas līnijas izveidē investējis gandrīz 100 000 eiro, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Uzņēmums ieguldījis savus līdzekļus, ko plānots atpelnīt piecu gadu laikā. Jaunā līnija ir izveidota pagājušajā gadā, taču darbu sākusi šogad.

Šī līnija ir paredzēta uzņēmumā radīto aerosolu ražošanas automatizācijai. Līdz jaunās līnijas ieviešanai ražošanas procesā esošo izsmidzināmo produktu dozatori tika aizskrūvēti ar rokām katrs atsevišķi.

Uzņēmuma vadība sola, ka automatizācijas rezultātā no darba nevienu atlaist nav plānots, un paredz, ka palielināsies ražošana, kas audzēs arī darba apjomu jomās, kas nav saistītas ar ražošanu, piemēram, produktu iepakošanā.

Uz iepriekšējās izsmidzināmo līdzekļu ražošanas līnijas strādāja pieci darbinieki, bet uz jaunās – trīs darbinieki, kuru vienas dienas darba rezultāts ir divreiz lielāks saražotās produkcijas apjoms par to, ko iepriekš bija iespējams izdarīt ar veco ražošanas līniju.

Uzņēmuma vadība plāno, ka jaunās līnijas ieviešana palielinās šo produktu ražošanas apjomus par 30%. Viens no līnijas pārveides iemesliem bijis palielināt uzņēmuma spēju nodrošināt klientiem pasūtītās produkcijas savlaicīgāku piegādi.

Ražošanas līniju radījis un izgatavojis Latvijas uzņēmums SIA “Kamri”, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

leta_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.