Sākums » Farmācija » “Silvanols” sāks eksportu uz Āziju
“Silvanols” sāks eksportu uz Āziju

“Silvanols” sāks eksportu uz Āziju

Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums “Silvanols” ir parakstījis līgumu ar sadarbības partneriem no Honkongas par uzņēmuma sešu pretsaaukstēšanas produktu izplatīšanu Ķīnas, Japānas, Korejas, Singapūras, Honkongas un Makao tirgos, ziņo uzņēmuma pārstāvji. Pārrunas par potenciālo sadarbību ar partneriem Honkongā “Silvanols” sāka 2012. gadā. Kā informē uzņēmums, Āzijā īpaši interesējas par bērniem paredzēto produktu segmentu. Produkti, kurus eksportēs uz minētajām valstīm, ir uztura bagātinātāji un medicīnas ierīces.

Ceļš līdz šim līgumam bija laikietilpīgākais un izaicinošākais “Silvanols” divdesmit gadu vēsturē. Pirms līguma parakstīšanas uzņēmuma produktu pirmsreģistrācijas novērojumus veica Honkongas labākie ārsti. Honkongas partneri atzinīgi novērtē mūsu produktu kvalitāti, to autentiskumu un ir pārliecināti, ka tā spēs gandarīt prasīgos Āzijas pircējus,” paziņojumā masu medijiem paudis SIA “Silvanols” valdes priekšsēdētājs Artjoms Borcovs. Plānots, ka 2015. gadā eksports uz Āziju veidos vismaz 10% uzņēmuma apgrozījuma. Pirmās produktu piegādes uz Singapūru, Honkongu un Makao notiks jau šī gada beigās.

“Silvanols” šogad jau paplašināja noieta tirgus, vienojoties par piegādēm Bosnijas un Hercegovinas tirgum, kā arī veicot pirmās piegādes uz Rumāniju un Baltkrieviju. Uzņēmuma produkti ir pieejami arī Igaunijas, Lietuvas, Čehijas, Polijas, Ungārijas, Azerbaidžānas, Gruzijas, Maķedonijas, Montenegro, Albānijas, Kazahstānas, Kosovas un Serbijas tirgos.

Kā portālam www.farmacija-mic.lv skaidroja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Melaničeva, par zaļās farmācijas uzņēmumu “Silvanols” sevi devē tāpēc, ka tā produkti gatavoti tikai no dabas izejvielām, kas mūsdienu farmācijā izmantotas kā ķīmijas aizstājējas.

Elīna Badune

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*