Sākums » Farmācija » “Silvanols” šogad plāno 4,4 miljonu eiro apgrozījumu, “Latvijas aptieka” – 18 miljonu
“Silvanols” šogad plāno 4,4 miljonu eiro apgrozījumu, “Latvijas aptieka” – 18 miljonu

“Silvanols” šogad plāno 4,4 miljonu eiro apgrozījumu, “Latvijas aptieka” – 18 miljonu

Zāļu ražotāja “Olainfarm” grupā ietilpstošais zaļās farmācijas uzņēmums SIA “Silvanols” šogad plāno 4,4 miljonu eiro apgrozījumu, aptieku tīkls “Latvijas aptieka” šogad plāno ieņēmumus 18 miljonu eiro apmērā, bet elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāja SIA “Tonus Elast” prognozētais pārdošanas apmērs šim gadam ir apmēram astoņi miljoni eiro, saskaņā ar biržā “Nasdaq Riga” publiskotajiem datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Vienlaikus prezentācijā, ar kuru “Olainfarm” valdes loceklis un investoru attiecību vadītājs Salvis Lapiņš šonedēļ iepazīstina investorus sešās Eiropas valstu galvaspilsētās, sacīts, ka tuvākajā laikā nav paredzēta “Latvijas aptiekas” darbības sākšana mazumtirdzniecībā citās valstīs.

Tāpat “Olainfarm” pārstāvji norādījuši, ka uzņēmums plāno turpināt aizstāt realizācijas apmērus Krievijā, Ukrainā un citās NVS valstīs, izvēršot darbību Centrālāzijas, Centrāleiropas un Rietumeiropas valstīs, kā arī, iespējams, dažās Tuvo Austrumu un Ziemeļāfrikas valstīs.

Uzņēmuma prezentācijā arī minēts, ka pirmie apstiprinājumi darbībai Turcijas tirgū gaidāmi 2017.gadā un ilgtermiņā Turcija var kļūt par vienu no galvenajiem uzņēmuma tirgiem. Pirms tiks atļauta produktu tirdzniecība Turcijā vai kādā citā lielākā tirgū, uzņēmums neprognozē izaugsmi par vairāk nekā 7-8% gadā, taču, ja notiks kādu citu uzņēmumu iegādes darījumi, tas var būtiski palielināt kopējo izaugsmes rādītāju, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.