Sākums » Farmācija » “Sirowa Rīga” apgrozījums pērn palielinājies par 18%, peļņa gandrīz trīskāršojusies
“Sirowa Rīga” apgrozījums pērn palielinājies par 18%, peļņa gandrīz trīskāršojusies

“Sirowa Rīga” apgrozījums pērn palielinājies par 18%, peļņa gandrīz trīskāršojusies

Kosmētikas, parfimērijas, medikamentu tirgotāja un zobārstniecības pakalpojumu sniedzēja AS “Sirowa Rīga” apgrozījums pērn bijis 7,25 miljoni eiro, pēc “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Tas ir par 18% vairāk nekā 2012. gadā, kad apgrozījums bija 6,16 miljoni eiro. Uzņēmuma peļņa pērn teju trīskāršojusies – no 113 488 eiro 2012. gadā līdz 321 890 eiro 2013. gadā, ziņo LETA.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pagājušajā gadā izveidota jauna noliktava matu kopšanas līdzekļiem, lai nodrošinātu labāku servisu klientiem un palielinātu pārdošanas apjomus.

Pagājušā gada rezultāti lielā mērā ir saistīti gan ar esošo, gan ar jauniegūto zīmolu veiksmīgu tirdzniecību.

Kosmētikas tirdzniecības zīmolu skaitā ir “Hugo Boss, “Max Factor”, “Gucci”, “Dolce Gabbana”, kā arī citi zīmoli. Nozīmīgākie klienti ir lielākie parfimērijas veikalu tīkli. Tikmēr “Sirowa Rīga” zobārstniecības klīnikas klienti ir fiziskas personas gan no Latvijas, gan ārzemēm.

Uzņēmums plāno, ka šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, apgrozījums varētu palielināties par 10%. Tāpat tiek plānots, ka 2014. gada peļņas rezultāts būs pozitīvs.

AS “Sirowa Rīga” dibināta 1999. gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 853 723 eiro. “Sirowa Rīga” ietilpst “Sirowa” uzņēmumu grupā “Sirowa Group”, kas pieder Vācijas valstspiederīgajiem Jurgenam Varceham – 90% un Jozefam Drekeram – 10%.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.