Sākums » Jaunākie raksti » Slimnīcās ievietoto Covid-19 slimnieku kopskaits sasniedzis 249
Slimnīcās ievietoto Covid-19 slimnieku kopskaits sasniedzis 249

Slimnīcās ievietoto Covid-19 slimnieku kopskaits sasniedzis 249

Pagājušajā diennaktī Latvijā stacionēti 36 Covid-19 pacienti, tādējādi atkārtots 28.oktobrī uzstādītais vienā diennaktī slimnīcā nogādāto Covid-19 pacientu skaita rekords, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Līdz ar to Latvijas slimnīcās patlaban ārstējas 249 Covid-19 pacienti, no kuriem 236 ir ar vidēju slimības gaitu, bet 13 – ar smagu.

Pagājušajā diennaktī no slimnīcām izrakstīti 22 pacienti, kopējam stacionāru pametušo skaitam sasniedzot 459.

Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētājs Andris Skride  šodien komisijas sēdes noslēgumā pauda satraukumu par strauju Covid-19 pacientu skaita pieaugumu slimnīcās. Viņš stāstīja, ka ir sazinājies ar kolēģiem vairākās Rīgas slimnīcās, kuri norādījuši, ka arī vakar stacionēts liels skaits Covid-19 saslimušo. Skride aicināja ikvienu strādāt attālināti. “Saeimas komisijas konsultanti drīkst būt uz vietas ne vairāk kā divi un katram ir jāatrodas savā kabinetā,” uzsvēra deputāts.

Savukārt deputāte Anda Čakša lūdza komisijas priekšsēdētāju noskaidrot vai Veselības ministrija ir izstrādājusi ārstēšanas algoritmu, jo ir svarīgi, lai katrs darbinieks zina, kas viņam ir jādara, ja strauji palielinās ar Covid-19 saslimušo skaits. Deputāte pauda bažas arī par to, vai slimnīcas ir pietiekamā daudzumā nodrošinātas ar medicīnisko skābekli.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.