Sākums » Farmācija » Šodien sasauktas divas “Olainfarm” akcionāru sapulces

Šodien sasauktas divas “Olainfarm” akcionāru sapulces

Šodien, 22. septmebrī, plkst. 10.00 sasaukta zāļu ražotājas AS “Olainfarm” akcionāru kārtējā sapulce, kā arī plkst. 15.00 sasaukta akcionāru ārkārtas sapulce, liecina uzņēmuma paziņojumi biržai “Nasdaq Riga”.

“Olainfarm” akcionāru kārtējā sapulcē pēc akcionāres Nikas Saveļjevas ierosinājuma plānots lemt par vairāku valdes locekļu pilnvaru ierobežošanu, kā arī par uzņēmuma padomes nomaiņu, lai gan iespējamie padomes locekļu kandidāti nav minēti. Saveļjeva rosina veikt izmaiņas “Olainfarm” statūtos, nosakot, ka uzņēmuma valdes priekšsēdētājs pārstāv sabiedrību atsevišķi, bet pārējiem valdes locekļiem ir tiesības pārstāvēt sabiedrību kopā ar vismaz diviem citiem valdes locekļiem. Patlaban uzņēmuma valdē ir septiņi valdes locekļi, no kuriem tiesības pārstāvēt uzņēmumu atsevišķi ir gan valdes priekšsēdētājam Jerūnam Veitesam, gan valdes loceklēm Milanai Beļevičai, Elenai Bušbergai un Zanei Kotānei, liecina “Firmas.lv” dati.

Valdē patlaban vēl strādā arī valdes locekļi Mārtiņš Pūriņs, Raimonds Terentjevs un Baldere-Sildedze, kuriem ir tiesības pārstāvēt uzņēmumu kopā ar diviem citiem valdes locekļiem.

Tāpat akcionāru sapulcē plānots lemt par uzņēmuma padomes nomaiņu, lai gan iespējamie padomes locekļu kandidāti nav minēti. Arī šis jautājums sapulces darba kārtībā iekļauts pēc “Olainfarm” akcionāres Saveļjevas ierosinājuma. Viņa pārstāvot 7,79% no “Olainfarm” pamatkapitāla un šo pieprasījumu izteikusi, izmantojot Komerclikuma 274.panta otrās daļas tiesības. Pēc Saveļjevas ierosinājuma, tiks lemts arī par “Olainfarm” iekšējās revīzijas veikšanu un revīzijas komitejas atsaukšanu un jaunās revīzijas komitejas ievēlēšanu.

Savukārt pēc Igaunijas “Olfim” prasības par šiem pašiem jautājumiem – padomes un revīzijas komitejas nomaiņu – plānots lemt arī 22. septembrī plkst. 15.00 uzņēmuma akcionāru ārkārtas sapulcē.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.