Sākums » Interesanti » Šogad LFB basketbola turnīrā daudz pārsteigumu
Šogad LFB basketbola turnīrā daudz pārsteigumu
2018. gada Pamatturnīra uzvarētāji - LFB apvienotā komanda.

Šogad LFB basketbola turnīrā daudz pārsteigumu

Tradicionālais Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) basketbola turnīrs šogad norisinājās 26. maijā Saldus sporta kompleksā. Tradīcija tiek uzturēta jau 22. gadu pēc kārtas un komandu skaits, kuras vēlas piedalīties, atkal audzis. Pamatturnīrā piedalījās 10  (iepriekšējā gadā astoņas) komandas. Septiņas no tām jau ilgstoši piedalās turnīrā: Grindeks, Olainfarm, TEVA, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas studenti, Latvijas aptieka, Benu aptieka, LFB apvienotā komanda, un patīkams pārsteigums – trīs komandas atkal atgriezušās: Veselības inspekcija, Latvijas Universitātes (LU) Farmācijas studenti un Barkavas aptieka (SIA “Īrisi”).

Pamatturnīrā komandas ar izlozes palīdzību tika sadalītas divās apakšgrupās, katra komanda izspēlēja ar katru. Apakšgrupu 1. un 2. vietu ieguvēji izspēlēja pusfinālu, pēc tam finālu. Kad bija noslēgušās spēles apakšgrupās, atklājās negaidīts rezultāts – četru labāko komandu vidū iekļuvušas arī komandas, kuras līdz šim nebija vadošās – LFB apvienotā komanda un Barkavas aptieka. Bet pārsteigumi turpinājās – LFB apvienotā komanda spraigā cīņā ar divu punktu pārsvaru uzvarēja pagājušā gada sudraba komandu – RSU Farmācijas studentus. Otrajā pusfinālā Grindeks pieveica Barkavas aptieku. Un tad lielais fināls – Grindeks un LFB apvienotā komanda. Spēle bija fināla cienīga, bet šogad organizētāka un izturīgāka bija LFB apvienotā komanda.

Spēle par 3. vietu arī izvērtās ļoti spraiga un tikai ar divu punktu pārsvaru RSU Farmācijas studenti uzvarēja Barkavas aptieku, kuras sasniegtā 4. vieta jāvērtē kā izcils panākums.

Vecmeistaru turnīrā piedalījās divas komandas: Olainfarm, kuru veidoja Daugavas kreisā krasta turnīra vecmeistari, un Grindeks, kuru veidoja Daugavas labā krasta turnīra vecmeistari. Komplektējot vecmeistaru komandas pēc krastu principa, radās iespēja turnīrā piedalīties visiem dalībniekiem, kuri jau sasnieguši vecmeistara statusu,. Šīs idejas autors Rūdolfs Mežeckis (Grindeks) par ieguldījumu turnīra organizēšanā saņēma Armanda Kalēja vārdā nosaukto balvu.

Šogad Vecmeistaru turnīrā uzvarēja Daugavas kreisā krasta (Olainfarm) komanda.

Plašāku reportāžu par turnīru un tā rezultātiem un fotoattēliem meklējiet žurnāla “Materia Medica” jūnija numurā, kas pie saviem lasītājiem nonāks pēc Jāņiem.

www.farmacija-mic.lv

Foto: Ieva Ozoliņa un Daiva Ozoliņa.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.