Sākums » Farmācija » Starptautiskajā farmaceitu dienā LFB sveic 3000 profesijas pārstāvjus Latvijā 
Starptautiskajā farmaceitu dienā LFB sveic 3000 profesijas pārstāvjus Latvijā 

Starptautiskajā farmaceitu dienā LFB sveic 3000 profesijas pārstāvjus Latvijā 

Jau 11. reizi pasaulē atzīmē Starptautisko farmaceitu dienu! Latvijas Farmaceitu biedrība  sirsnīgi sveic visus Latvijas farmaceitus mūsu profesijas svētkos – Starptautiskajā farmaceitu dienā!

Farmaceits mūsdienās ir misijas profesija, īpaši aptiekās praktizējošie kolēģi to jūt. Farmaceiti pašreiz Latvijā nevar uzņemties atbildību par zāļu cenām, atsevišķu medikamentu nepieejamību, valsts sociālajām problēmām, e-veselības nedienām, bet farmaceitam jānes atbildība, lai aptiekas apmeklētājs zinātu, kā zāles jālieto un darītu to atbilstoši ārsta norādēm, viņam jānes atbildība par sava profesionālā lēmuma neatkarību, pareizību un ētiskumu, lai veicinātu pacienta līdzestību, farmaceitam jānes atbildība par to, kā viņš sadarbojas komandā ar citiem veselības aprūpes speciālistiem un saviem kolēģiem.

Lai šodien svētku noskaņojums katrā aptiekā, lai pietiek laika pateikt uzmundrinošus apsveikuma vārdus arī saviem darba kolēģiem! Lai klientu atzinība dod gandarījumu par sevis izvēlēto farmaceita profesiju! Un galvenais – lai visiem farmaceitiem laba veselība un augsta profesionālā pašapziņa!

 

Dace Ķikute,

LFB prezidente

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.