Sākums » Jaunākie raksti » Stradiņa slimnīcas padomē strādās Renalds Jurkevičs, Juris Lapše un Reinis Ceplis
Stradiņa slimnīcas padomē strādās Renalds Jurkevičs, Juris Lapše un Reinis Ceplis
Foto - no VM arhīva.

Stradiņa slimnīcas padomē strādās Renalds Jurkevičs, Juris Lapše un Reinis Ceplis

Akcionāru sapulcē šodien, 10.februārī, apstiprināti atklātajā konkursā izraudzītie Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) padomes locekļi, kuri pārstāvēs pārmaiņu vadības, finanšu, kā arī veselības aprūpes kompetences jomas, ziņo Veselības ministrija.

PSKUS padomē darbosies trīs speciālisti –  ekonomikas maģistrs Juris Lapše, kurš kopš 2002. gada darbojies vienā no pasaules lielākajām starptautiskajām revīzijas un konsultāciju firmām –  “Pricewaterhouse Coopers”, biznesa vadības maģistrs Reinis Ceplis, kurš strādājis VAS “Latvijas Dzelzceļš” kā Padomes loceklis, un Lietuvas Medicīnas zinātņu universitātes Kauņas klīnikas ģenerāldirektors Renalds Jurkevičs (Renaldas Jurkevičius).

Slimnīcas padomes locekļu amata kandidātu sākotnējo atlasi un novērtēšanu veica profesionāla personāla atlases kompānija SIA “Executive Search Baltics” (AMROP), kura arī veica darba tirgus izpēti un kandidātu tiešo piesaisti, atlasot, uzrunājot un rosinot pieteikties kandidātus atbilstoši noteiktajām kompetenču un profesionālās pieredzes prasībām. Vienlaikus kandidāti pieteicās arī paši.

Pretendentiem bija noteiktas vairākas obligātās minimālās prasības, tostarp arī nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, pieredze biznesa vadīšanā stratēģiskajā līmenī un/vai operatīvajā līmenī ar dalību stratēģisku lēmumu pieņemšanā uzņēmumā, kā arī angļu valodas zināšanas vismaz B2 līmenī. Vienlaikus tika izvirzītas arī obligātās minimālās prasības, ņemot vērā gaidāmās atbildības jomas.

Pēc kandidātu pieteikumu saņemšanas norisinājās kandidātu sākotnējā novērtēšana, kam sekoja kandidātu izvērtēšana un detalizēta reputācijas pārbaude. Pēc tās norisinājās vadības kompetenču pārbaude un atsauksmju pārbaude. Kopumā konkurss norisinājās trīs kārtās.

Kandidātiem, kas tika virzīti uz konkursa noslēguma kārtu, bija jāsagatavo prezentācija ar savu redzējumu par vienas slimnīcas galvenajiem nākotnes izaicinājumiem, sniedzot ieskatu svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai. Redzējums bija jāprezentē Nominācijas komisijai. Noslēdzošais padomes locekļu atlases process paredzēja vienošanos ar kandidātiem, atteikumu nosūtīšana pārējiem kandidātiem, kā arī individuāla attīstības plāna sastādīšana.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.