Sākums » Farmācija » Sveicam Pasaules farmaceitu dienā!
Sveicam Pasaules farmaceitu dienā!

Sveicam Pasaules farmaceitu dienā!

25. septembris ik gadu visā pasaulē atzīmējams kā Pasaules farmaceitu diena. Tā pirms vairākiem gadiem Turcijā, Stambulā lēma Pasaules farmaceitu federācijas (FIP) kongress. Šajā dienā FIP aicina visus pasaules farmaceitus organizēt aktivitātes, kas veicina farmaceita profesijas prestiža celšanu un parāda farmaceita nozīmīgo lomu iedzīvotāju veselības uzlabošanā visā pasaulē. FIP rosina farmaceitus aktīvi iesaistīties šīs dienas atzīmēšanā un popularizēšanā. Šī gada Pasaules farmaceitu dienas tēma ir “Farmaceits – vienmēr uzticams tavai veselībai!”.

Medikamentu informācijas centrs šogad aicināja farmācijas speciālistus piedalīties akcijā “No kolēģa kolēģim!” un sveikt vienam otru Pasaules farmaceitu dienā.

Esam apkopojuši visus iesūtītos brīnišķīgos apsveikumus un novēlējumus. To vid;u bija gan personiski sveicieni, gan apsveikumi visai farmaceitu saimei. Aicinām visus farmācijas speciālistus izlasīt tos, lai šajā ne pārāk vieglajā laikā smeltos patiesu sirsnību, kolēģu dāsnumu un atbalstu (spied uz saites): https://farmacija-mic.lv/akcija-no-kolega-kolegim-apsveikumi-pasaules-farmaceitu-diena/

No sveicēju vidus izlozējām divus speciālistus, kam MIC dāvina iespēju bez maksas apgūt menedžmenta kursu!

Izlozes uzvarētāji: Sandra Ūpe un Olga Guskova! Sveicam un aicinām sazināties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67242108. 

Medikamentu informācijas centrs sveic visus farmācijas speciālistus Pasaules farmaceitu dienā! 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.