Sākums » Farmācija » “Tamro” apgrozījums pērn pieaudzis par 11,5%

“Tamro” apgrozījums pērn pieaudzis par 11,5%

Zāļu vairumtirgotāja “Tamro” apgrozījums pērn ir audzis par 11,5%, sasniedzot 131,1 miljonu eiro, savukārt peļņa pieauga gandrīz uz pusi, sasniedzot 2,32 miljonus eiro, saskaņā ar “Firmas.lv” informāciju ziņo nacionālā ziņu aģentūra LETA.

Firmas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmumam pērn izdevies realizēt izaugsmes stratēģiju visiem klientu segmentiem, kuras pamatā ir sniegto pakalpojumu kvalitātes un klāsta uzlabošana un paplašināšana.

Tāpat ziņojumā norādīts, ka atjaunots mārketinga programmas sadarbības modelis, piedāvājot klientiem pašapkalpošanās iespējas un kategoriju vadību, kas ļāvusi ārstniecības iestādēm palielināt realizāciju par 15%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu.

2017. gadā “Tamro” strādāja ar 117,6 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,4% vairāk nekā 2016. gadā, bet uzņēmuma peļņa auga par 6,8% un bija 1,65 miljoni eiro.

Firma “Tamro” reģistrēta 1993. gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,866 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir SIA “Phoenix Baltics Holding”, kas pilnībā pieder Vācijā reģistrētajai “PHOENIX International Beteiligungs”, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.