Sākums » Farmācija » Tērbatas ielā Rīgā atklāj “Apotheka” pašapkalpošanās aptieku
Tērbatas ielā Rīgā atklāj “Apotheka” pašapkalpošanās aptieku
Foto - no "Apotheka" arhīva.

Tērbatas ielā Rīgā atklāj “Apotheka” pašapkalpošanās aptieku

Rīgā, Tērbatas ielā 59/61 atklāta aptieku tīkla “Apotheka” pašapkalpošanās koncepta aptieka. Aptieka Rīgas centra iedzīvotājiem ir labi zināma, jo iepriekš tā atradās turpat pāri ielai – Bruņinieku ielā 22. Pēc pārcelšanās uz jaunajām telpām aptieka kļuvusi daudz plašāka, gaišāka un pieejamāka klientiem. Aptieka atvērta darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00 un brīvdienās no plkst.10.00 līdz 18.00.

“Gandrīz 20 gadus aptieka atradās mazās un šaurās telpās pagraba stāvā, tāpēc par jaunām telpām sapņots jau gadiem. Tomēr līdz šim citas telpas 50 metru rādiusā, kā to nosaka likums, nebija pieejamas,” stāsta aptiekas vadītāja Mētra Zeltiņa.

Kā norāda farmaceite, lai arī šajā profesijā nostrādāti jau ilgi gadi, tā joprojām ir Mētras Zeltiņas aicinājums: “Priecājos, ka cilvēki aptiekā ierodas ne tikai iegādāties zāles, bet ir atvērti konsultācijām un padomiem veselības atgūšanai un saglabāšanai”.

Aptiekas tirdzniecības zāle ir 101 m2, un tajā pieejams plašs medikamentu, uztura bagātinātāju, medicīnas ierīču un kosmētikas sortiments, kā arī iespējams pasūtīt īpašas uz vietas aptiekā gatavotas zāles. Klientu ērtībām izveidota pašapkalpošanās zona, kur brīvi var apskatīt produktus – paņemt rokās, nesteidzīgi iepazīties ar aprakstu un salīdzināt tos. Tāpat jaunajā adresē  klientiem pieejami arī veselības paškontroles pakalpojumi – ķermeņa masas, holesterīna, cukura līmeņa noteikšana un asinsspiediena mērīšana, kas iepriekš netika nodrošināts mazo telpu dēļ.

“Apotheka” aptieku tīklā strādā vairāk nekā 500 darbinieku. Ar šo zīmolu šobrīd darbojas 119 aptiekas visā Latvijā.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.