Sākums » Farmācija » “Tonus Elast” apgrozījums pērn pieaudzis par 40,8%
“Tonus Elast” apgrozījums pērn pieaudzis par 40,8%

“Tonus Elast” apgrozījums pērn pieaudzis par 40,8%

Zāļu ražotājam “Olainfarm” piederošais elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotājs SIA “Tonus Elast” pagājušajā gadā strādāja ar 7,77 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 40,8% vairāk nekā 2020.gadā, kā arī guva peļņu 665 556 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, saskaņā ar “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn uz trešajām valstīm eksportēti 86% saražotās produkcijas, savukārt eksports uz Eiropas Savienības (ES) valstīm veidoja 4%. Latvijā realizēti 10% produkcijas.

Atbilstoši apstiprinātajam 2022.gada budžetam uzņēmums plānoja palielināt realizāciju par 31%, tomēr, ņemot vērā ģeopolitisko situāciju saistībā ar karu Ukrainā un noteiktajām sankciju izmaiņām biznesa vidē, ir paredzams produkcijas realizācijas apmēru samazinājums, kā arī peļņas kritums, taču joprojām plānots gadu pabeigt ar peļņu.

Šogad uzņēmums turpinās strādāt pie tirgus diversifikācijas, kā arī pie potenciālo klientu piesaistes Rietumeiropas, ASV un Āzijas tirgos.

2020.gadā “Tonus Elast” apgrozījums bija 5,518 miljoni eiro, savukārt kompānijas zaudējumi bija 289 478 eiro apmērā.

Uzņēmums “Tonus Elast” reģistrēts 1995.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2 007 500 eiro. Firmas vienīgais īpašnieks kopš 2016. gada maija ir “Olainfarm”. “Tonus Elast” ražo elastīgās saites, kompresijas zeķes, elastīgās medicīniskās jostas, stājas korektorus un citus izstrādājumus.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*