Sākums » Jaunākie raksti » Turpinās tiesāt Rēzeknes ģimenes ārsti Lopsu par nelikumībām ar psihotropām vielām
Turpinās tiesāt Rēzeknes ģimenes ārsti Lopsu par nelikumībām ar psihotropām vielām

Turpinās tiesāt Rēzeknes ģimenes ārsti Lopsu par nelikumībām ar psihotropām vielām

Rēzeknes tiesa šodien, 9. septembrī, turpinās tiesāt vietējo ģimenes ārsti Irēnu Lopsu par pretlikumīgām darbībām ar psihotropām vielām, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Tiesā plānots pratināt lieciniekus.

Lietā apsūdzētas Irēna un Līga Lopsas. Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka apsūdzība celta ģimenes ārstei un viņas meitai, taču tiesa plašākus komentārus nesniedza.

Lopsas prakse darbojas Rēzeknē, Rūpnīcas ielā 7. Savukārt Rēzeknes novada pašvaldības publiskotā informācija liecina, ka 2016.gadā ārste apbalvota ar novada pateicību par darbu Adamovas speciālajā internātpamatskolā.

Ģimenes ārste apsūdzēta par to, ka izrakstīja psihotropo vielu receptes bez medicīniskās nepieciešamības šīs vielas saņemšanai un šīs darbības izdarīja personiskas ieinteresētības dēļ.

Saskaņā ar apsūdzību, otra persona uzkūdīja recepšu izrakstīšanu psihotropās vielas saņemšanai, neatļauti iegādājās un glabāja realizācijas nolūkā aizliegto vielu, kā arī mēģināja nodot šādu vielu īslaicīgās aizturēšanas vietā ievietotai personai.

Jau ziņots, ka tiesībsargājošās iestādes arī iepriekšējos gados ir aizturējušas ārstus par nelikumīgu apreibinošo vielu izrakstīšanu.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.