Sākums » Farmācija » Uz “Olainfarm” valdes atcelto akcionāru sapulci ieradušies vairāki akcionāri

Uz “Olainfarm” valdes atcelto akcionāru sapulci ieradušies vairāki akcionāri

Uz zāļu ražotāja “Olainfarm” valdes atcelto akcionāru ārkārtas sapulci šodien, 1. aprīlī, ieradušies vairāki uzņēmuma akcionāri, kā arī ir ieradušies policijas darbinieki un pie “Olainfarm” ieejas ir virkne apsardzes darbinieku, novērojusi nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Tostarp ir ieradusies “Olainfarm” lielākā akcionāra SIA “Olmafarm”, kuras īpašnieces vienādās daļās ir Irina Maligina, Nika Saveļjeva un Anna Emīlija Maligina, valdes priekšsēdētāja Milana Beļeviča, kā arī Annas Emīlijas Maliginas aizbildne Signe Baldere-Sildedze.

“Olainfarm” pārstāve Dana Hasana aģentūrai LETA norādījusi, ka uzņēmumam neesot pamata tā teritorijā ielaist cilvēkus, kuri nav “Olainfarm” darbinieki, jo akcionāru sapulce tika atcelta.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Olainfarm” valde paziņojusi, ka ir atcēlusi 1.aprīlī plānoto akcionāru ārkārtas sapulci, jo, pārbaudot akcionāru sarakstus, atklājies, ka pieprasījumam par tās sasaukšanu, ko izteica Saveļjeva un Baldere-Sildedze, neesot juridiska pamata, proti, pieprasījumu parakstījušās personas nav “Olainfarm” akcionāri un neatrodas uzņēmuma akcionāru reģistrā.

Savukārt “Olmafarm” aicinājis akcionārus ierasties uz iepriekš izsludināto akcionāru ārkārtas sapulci 1.aprīli, norādot, ka “Olainfarm” valde ir pakļāvusies padomes nelikumīgam spiedienam un, klaji ignorējot normatīvus, publiskojusi paziņojumu par akcionāru sapulces atsaukšanu.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.