Sākums » Jaunākie raksti » Uz Veselības ministrijas valsts sekretāra amatu pieteikušies 15 pretendenti

Uz Veselības ministrijas valsts sekretāra amatu pieteikušies 15 pretendenti

Noslēgusies pieteikšanās atklātam konkursam uz Veselības ministrijas valsts sekretāra amatu. Pieteikumi saņemti no 15 pretendentiem.

Amata konkurss, kas tika izsludināts 28.augustā, norisināsies trīs kārtās. Pirmās kārtas laikā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām.

Konkursa otrajā kārtā pretendenti konkursa komisijai skaidros savu motivāciju ieņemt Veselības ministrijas valsts sekretāra amatu, atbildēs uz komisijas uzdotajiem jautājumiem un izklāstīs savu redzējumu par veselības nozares prioritātēm, to īstenošanu un galvenajiem nākotnes izaicinājumiem.

Savukārt atlases procesa trešajā kārtā tiks pārbaudītas tādas pretendentu vadības kompetences kā komandas vadīšana, pārmaiņu vadīšana, stratēģiskais redzējums, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, attiecību veidošana un uzturēšana.

Konkursa noslēgumā visaugstāko novērtējumu guvušais pretendents tiks virzīts Ministru kabineta apstiprinājumam.

Pretendentu vērtēšanas komisiju vada Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, tās sastāvā ir Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mihails Papsujevičs, veselības ministres biroja vadītāja Renāte Gremze un Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes jautājumos, Valsts pārvaldes politikas departamenta vadītāja Ieva Lībķena. Tāpat par pretendentu novērtēšanas procesa novērotājiem tika uzaicināti – Latvijas Jauno ārstu asociācijas valdes loceklis Jānis Vētra, Latvijas Slimnīcu biedrības valdes priekšsēdētājs Jevgēņijs Kalējs un Latvijas Māsu asociācijas valdes locekle Līga Ārente.

Avots: VM

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*