Sākums » Farmācija » Uzņēmums Lotos Pharma pulcina nozares profesionāļus
Uzņēmums Lotos Pharma pulcina nozares profesionāļus

Uzņēmums Lotos Pharma pulcina nozares profesionāļus

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma šogad ar dažādiem pasākumiem atzīmē desmito jubileju. Šonedēļ, 27. septembrī, uz izglītojošām lekcijām, kuras tika veltītas ar vīrusiem saistītām tēmām, tika pulcināti ģimenes ārsti un citi veselības aprūpes speciālisti.

Lotos Pharma vadītājs Kaspars Ivanovs uzsver: “Aktīva iesaiste izglītojošos pasākumos ir uzņēmuma prioritāte. Kā galveno virzienu, kuru atbalstīt, esam noteikuši cīņu pret vīrusiem un imūnsistēmas stiprināšanu, tāpēc, lai veicinātu uzlabojumus pacientu aprūpē, esam piesaistījuši nozares profesionāļus, kuri lekcijās īpašu uzmanību pievērš atziņām par vīrusu ilgtermiņa ietekmi uz sabiedrības veselību un mācībām, kas ir gūtas pēc pandēmijas, kā arī tādiem jautājumiem: kā tikt galā ar sekām un kā rīkoties turpmāk, lai spēcinātu mūsu garīgo un fizisko veselību.”

Šīm tēmām bija veltīta psihiatra Prof. Māra Taubes lekcija “Vīrusi un to ilgtermiņa sekas uz psihisko veselību” un kardioloģes Dr. Vitas Vestmanes lekcija “Vīrusu izraisītais slogs uz sirds veselību”. Savukārt Lotos Pharma iepazīstināja ar oriģinālprodukta Imunosil® Virufix novērojuma rezultātiem, kas veikti ģimenes ārstu praksēs. Apkopotie dati parāda produkta labvēlīgo ietekmi uz pacientu atveseļošanos pēc vīrusa saslimšanām, mazinot turpmāku komplikāciju risku un veicinot ātrāku atveseļošanos.

Par Lotos Pharma:

Lotos Pharma ir Latvijas farmācijas uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā. Attīstot ražošanu, 2018. gadā tika atklāta jaunā uzņēmuma ražotne Mārupē, kas atbilst pasaulē atzītiem standartiem. Lotos Pharma ražotie oriģinālprodukti ir izstrādāti, pamatojoties uz pētniecību un inovācijām, lai nodrošinātu augstu efektivitāti un lietošanas drošību, atbilstoši starptautiskiem kvalitātes standartiem    ISO 13485, ISO 22000.

Lotos Pharma produkciju iespējams iegādāties Latvijas aptiekās. Plašāka informācija par uzņēmumu un tā ražotajiem produktiem pieejama uzņēmuma mājaslapā www.lotos-pharma.com.

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*