Sākums » Jaunākie raksti » Valdība lems par Indras Dreikas apstiprināšanu Veselības ministrijas valsts sekretāres amatā

Valdība lems par Indras Dreikas apstiprināšanu Veselības ministrijas valsts sekretāres amatā

Šodien, 20. aprīlī, Ministru kabinets lems par Veselības inspekcijas vadītājas Indras Dreikas iecelšanu Veselības ministrijas (VM) valsts sekretāra amatā, paredz veselības ministra Daniela Pavļuta  virzītais Ministru kabineta rīkojuma projekts.

Nepieciešamība iecelt jaunu VM valsts sekretāru radās pēc ministra lēmuma līdzšinējo valsts sekretāri Dainu Mūrmani-Umbraško pārcelt darbā uz Veselības inspekciju.  Rīkojumu par Mūrmanes-Umbraško pārcelšanu zemākā amatā Pavļuts parakstījis pagājušajā nedēļā.

Dreikai ir ilggadēja pieredze valsts un pašvaldības iestāžu darbā. Pavļuta ieskatā viņas kompetences un prasmes ir būtiskas, lai sasniegtu VM stratēģiskos mērķus sabiedrības veselības labā, savukārt Dreikas juridiskās zināšanas palīdzēšot arī uzlabot un sakārtot lēmumu pieņemšanu ministrijā.

Dreika pauda, ka veselības nozares cilvēki jau vairāk nekā gadu strādā ārkārtējā situācijā. Saspringtajā darbā stratēģisku lēmumu pieņemšanu atvieglotu skaidra un visiem saprotama sistēma, pie kuras viņa sola stingri pieturēties, krīzes risināšanā iesaistot visus ministrijas resursus.

Dreika Veselības inspekciju vadījusi kopš 2017.gada 1.novembra. Viņai ir pieredze vadošos amatos starptautiskās kapitālsabiedrībās, kā arī valsts un pašvaldību iestādēs, piemēram, Nacionālajā veselības dienestā, Aizsardzības īpašumu valsts aģentūrā, Jūrmalas pilsētas domē, AAS “ERGO Latvija”. Dreika absolvējusi Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, iegūstot diplomu tiesību zinātņu specialitātē. Viņai ir arī maģistra grāds sabiedrības vadībā un uzņēmējdarbības vadībā.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.