Sākums » Farmācija » Ventspilī norisinās vasaras skola “Kā izprast un izvērtēt zāļu reklāmu?”
Ventspilī norisinās vasaras skola “Kā izprast un izvērtēt zāļu reklāmu?”

Ventspilī norisinās vasaras skola “Kā izprast un izvērtēt zāļu reklāmu?”

No 1. līdz 4. jūlijam Ventspilī norisinās biedrības “Veselības projekti Latvijai” organizētā vasaras skola “Kā izprast un izvērtēt zāļu reklāmu?”, kurā piedalās 30 medicīnas, farmācijas, māszinību, jurisprudences un citu specialitāšu studenti un jaunie speciālisti.

Kā skaidro biedrība, šīs vasaras skolas mērķis ir veicināt izpratni par farmācijas industrijas pārdošanas veicināšanas aktivitāšu būtību un ētiskajām dilemmām profesionālajā praksē, kā arī attīstīt prasmi kritiski analizēt zāļu pārdošanas veicināšanas aktivitātes.

Vasaras skolas vieslektori ir starptautiskās organizācijas Health Action International pārstāvji Tims Rīds (Tim Reed), Barbara Mincesa (Barbara Mintzes) un Stafans Svensons (Staffan Svensson), un  programma ir veidota, balstoties uz Health Action International un Pasaules Veselības Organizācijas izstrādāto rokasgrāmatu “Understanding and Responding to Pharmaceutical Promotion: A practical guide”.

“Veselības projekti Latvijai” ir neatkarīga nevalstiska organizācija, kas ir starptautiskās organizācijas Health Action International biedrs.

Biedrības  mērķi ir sekmēt medikamentu racionālu un saprātīgu lietošanu Latvijā, sekmēt labāku un caurskatāmāku veselības aprūpes / zāļu tirgus politiku Latvijā, sniegt neatkarīgu informāciju par medikamentiem un to lietošanu, atbalstīt un iedrošināt pacientus paust viedokli un aizstāvēt savas tiesības uz labāku veselības aprūpi, sekmēt mediķu – pacientu attiecību uzlabošanos.

Biedrība ir atvērta visiem, kas vēlas iesaistīties tās mērķu sasniegšanā, un tās darbības politika neparedz mērķu īstenošanā izmantot farmācijas nozares uzņēmumu līdzekļus.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*