Sākums » Jaunākie raksti » Veselības inspekcija brīdina par medicīnas centra nelikumīgu darbību 

Veselības inspekcija brīdina par medicīnas centra nelikumīgu darbību 

2018. gadā medicīnas centrs “Aurora” bija reģistrēta medicīnas iestāde ar nosaukumu “Nokra”. Veselības inspekcija (VI) veica kontroli un aizliedza pakalpojumu sniegšanu ar neatbilstošu ierīci.

“Nokra” mainīja nosaukumu uz “Aurora”. Inspekcija saņēma informāciju, ka “Aurorā” turpina veikt diagnostiku ar neatļautu ierīci. Lai noskaidrotu lietas reālo situāciju, VI amatpersonas veica slēptas pārbaudes, uzdodoties par klientiem.

Pārbaudēs atklājās,  ka  “Aurora”  sadarbībā  ar  SIA “Vital centrs” maldināja pacientus, jo SIA “Vital centrs” nodarbojās ar neatļautu  ārstniecību.

VI, sadarbojoties ar medijiem, pārtrauca “Vital centra” darbību.

Inspekcija brīdina, ka Bruņinieku ielā 49a, Rīgā, turpina darboties medicīnas centrs “Aurora,” bet “Vital centrs” likvidēts, tomēr pastāv iespēja, ka šāds centrs var tikt reģistrēts citā adresē un atsākt savu neatļauto darbību. Inspekcija lūdz iedzīvotājus būt vērīgiem,  sniegt informāciju Veselības inspekcijai par aizdomīgiem zvaniem un aicinājumiem  uz veselības pārbaudēm. VI aicina iedzīvotājus, kuri vēlas pārbaudīt savu veselību, vispirms apmeklēt savu ģimenes ārstu.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.