Sākums » Jaunākie raksti » Veselības ministres biroju vadīs savulaik LDDK strādājusī Vītola

Veselības ministres biroju vadīs savulaik LDDK strādājusī Vītola

Darbu “Apvienotā saraksta” deleģētās veselības ministres Līgas Meņģelsones biroja vadītājas amatā sākusi Evita Vītola, aģentūra LETA noskaidroja Veselības ministrijā.

Vītola iepriekš vadījusi personāla attīstību un ilgtspējas principu ieviešanu SIA “Rīgas meži”, kā arī bijusi biedru attiecību vadītāja Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK), koordinējot sadarbību ar LDDK biedriem, viedokļu apkopošanu un LDDK padomes darbību. Maņģelsone savukārt ir bijusi LDDK ģenerāldirektore.

Kā ziņots, patlaban veselības ministres parlamentārā sekretāre ir Ilze Ortveina, kura līdz šim bijusi Latvijas Māsu asociācijas viceprezidente, savulaik arī biedrības valdes locekle un Operāciju māsu apvienības vadītāja. Tāpat viņa bijusi Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas galvenā māsa.

Veselības ministres palīdzes un ministres biroja palīdzes pienākumus pilda Kristīne Blūmentāle, kura iepriekš bijusi valsts sekretāra vietnieka veselības politikas jautājumos palīdze.

Veselības ministres padomniece juridiskajos jautājumos ir līdzšinējā Latvijas Reģionu apvienības valdes locekle Niāra Zālīte. Viņa iepriekš arī vadījusi šī brīža Saeimas priekšsēdētāja Edvarda Smiltēna biroju Rīgas domē.

Savukārt veselības ministres padomniece komunikācijas jautājumos ir Inese Pabērza, kura iepriekš vadījusi sabiedriskās attiecības Latvijas Darba devēju konfederācijā un bijusi Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Cilvēkresursu un komunikācijas nodaļas vadītāja. Tāpat viņa ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes mācībspēks.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*