Sākums » Jaunākie raksti » Veselības ministrijas parlamentārās sekretāres amatā iecelta Ilze Ortveina

Veselības ministrijas parlamentārās sekretāres amatā iecelta Ilze Ortveina

Veselības ministrijas (VM) parlamentārās sekretāres amatā iecelta Ilze Ortveina, kas savus pienākumus sākusi pildīt 11. janvārī, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Līdz šim Ortveina bijusi Latvijas Māsu asociācijas viceprezidente, savulaik arī biedrības valdes locekle un Operāciju māsu apvienības vadītāja. Tāpat viņa bijusi Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas galvenā māsa.

Veselības ministres palīdzes un ministres biroja palīdzes pienākumus pilda Kristīne Blūmentāle, kura iepriekš bijusi valsts sekretāra vietnieka veselības politikas jautājumos palīdze.

Veselības ministres padomniece juridiskajos jautājumos ir līdzšinējā Latvijas Reģionu apvienības valdes locekle Niāra Zālīte. Viņa iepriekš arī vadījusi Saeimas priekšsēdētāja Edvarda Smiltēna biroju Rīgas domē.

Savukārt veselības ministres padomniece komunikācijas jautājumos ir Inese Pabērza, kura iepriekš vadījusi sabiedriskās attiecības Latvijas Darba devēju konfederācijā un bijusi Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Cilvēkresursu un komunikācijas nodaļas vadītāja. Tāpat viņa ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes docētāja.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*