Sākums » Jaunākie raksti » Veselības ministrijas valsts sekretāres amatā apstiprina Agnesi Vaļulieni
Veselības ministrijas valsts sekretāres amatā apstiprina Agnesi Vaļulieni

Veselības ministrijas valsts sekretāres amatā apstiprina Agnesi Vaļulieni

12.decembrī Ministru kabinets Veselības ministrijas valsts sekretāres amatā apstiprināja Agnesi Vaļulieni. Darba pienākumus Agnese Vaļuliene uzsāks pildīt no trešdienas, 13.decembra.

“Veselības aprūpes nozare un sistēma, kurā tā darbojas, vienmēr ir bijusi pārmaiņu procesā un šodiena nav izņēmums. Mums priekšā ir daudz izaicinājumu, bet jo īpaši tie, kas saistīti ar pieejamajiem resursiem mūsu visu labbūtības un veselības uzturēšanai – tie ir cilvēki un sistēmas finanšu ilgtspēja. Par vienu no saviem galvenajiem uzdevumiem uzskatu palīdzēt komandai, kas strādā ar šo izaicinājumu pārvarēšanu. Palīdzēt šai komandai pilnveidot nepieciešamās kompetences un rast nepieciešamos resursus šī darba paveikšanā,” uzsver Agnese Vaļuliene.

Veselības ministrijas valsts sekretāra amats bija vakants no 2023.gada 16.februāra. Lai nodrošinātu labu pārvaldību valsts interesēs un efektīvi izmantotu valsts civildienesta cilvēkresursus, 2023.gada 28.augustā Valsts kanceleja izsludināja atklātu konkursu uz Veselības ministrijas valsts sekretāra amatu, kurā par atbilstošāko pretendenti atzina Agnesi Vaļulieni.

Agneses Vaļulienes līdzšinējā darbavieta ir VSIA “Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs”, kurā viņa ieņem valdes locekles ar pārmaiņu vadības kompetenci amatu. No 2008. līdz 2022. gadam A. Vaļuliene strādāja Veselības ministrijā, no 2018. gada kā valsts sekretāra vietniece resursu un pārmaiņu vadības jautājumos, iepriekš kā Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta direktore. Pirms tam konkursa uzvarētāja strādājusi Pārtikas un veterinārajā dienestā par Starptautisko projektu vadības daļas vadītājas vietnieci.

Agnese Vaļuliene Liepājas Pedagoģijas Akadēmijā ieguvusi maģistra grādu pedagoģijas teorijā un vēsturē, savukārt Latvijas Universitātē ieguvusi tulka kvalifikāciju. Papildus Agnese Vaļuliene apguvusi dažādas apmācības un kursus, piemēram, kā “Projektu vadības rīki” Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā “RISEBA”, “Agile, SCRUM un Kanban projektu vadība” Rīgas Tehniskajā universitātē un “Vadītāja loma veiksmīgu inovāciju veidošanā” starptautiskajā uzņēmumā FranklinCovey.

 A. Vaļuliene savā profesionālajā karjerā ir īstenojusi dažādus projektus. Kā trīs pēdējos no tiem var minēt – ESF projekts “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi”, ESF projekts “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personu pieejamības uzlabošana ārpus Rīgas” un ESF projekts “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana”.

Avots: VM

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*