Sākums » Interesanti » Vēža viroterapijas ekselences centra izveidē investēts pusmiljons eiro

Vēža viroterapijas ekselences centra izveidē investēts pusmiljons eiro

Vēža viroterapijas ekselences klīnikas izveidē Jūrmalā investēts pusmiljons eiro, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Ekselences klīnikas pacientiem nodrošinās komplekso viroterapiju ar dažādām pasaulē atzītām terapijām, diagnostiku, fizioterapiju, uztura terapiju, psihoterapeita konsultācijas, kā arī mūzikas un mākslas terapiju. Klīnikas pacientiem tiks nodrošināts augsts servisa līmenis un pilna cikla viroterapija gan klīnikā, gan attālināti, kad pacients atradīsies novērošanas stadijā savā mītnes zemē.

Jaunizveidotajā klīnikā viroterapijas ārstēšanu spēs nodrošināt desmit līdz 12 cilvēkiem ar iespējām paplašināt darbību. Plānots, ka jaunais centrs nodrošinās ārstēšanos pacientiem no visas pasaules.

Klīnikas dibināšanas iniciators ir Starptautiskais Viroterapijas centrs, kuru 2008.gadā dibināja Aina Muceniece un vairāki onkologi, imunologi un zinātnieki. Klīnika juridiski pieder “Rigvir” grupas mātesuzņēmumam “Rigvir”, kas ir reģistrēts 2014. gadā. SIA “Rigvir” īpašnieki ir Jurģis Auziņš – 51%, Dite Venskus – 40%, Andrejs Nollendorfs – 3%, Katrīna Pumpuriņa – 3% un Ivars Kalviņš – 3%, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*