Sākums » Jaunākie raksti » VM atsaukusi konkursu uz Nacionālā veselības dienesta vadītāja vietu
VM atsaukusi konkursu uz Nacionālā veselības dienesta vadītāja vietu

VM atsaukusi konkursu uz Nacionālā veselības dienesta vadītāja vietu

Veselības ministrija (VM) atsaukusi 14.janvārī izsludināto konkursu uz Nacionālā veselības dienesta (NVD) vadītāja amatu, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Šādu lēmumu ministrija pieņēmusi, jo konkursā izvirzītās prasības kandidātiem bijušas pārāk zemas.

Šobrīd tiek izstrādātas jaunas prasības un atkārtots konkurss varētu tikt izsludināts tuvākajā laikā. Iepriekš tika paredzēts, ka konkurss norisināsies līdz šodienai, 2.februārim.

Atceltā konkursa prasības paredzēja, ka pretendentam jāatbilst Valsts civildienesta likuma septītā panta prasībām, kā arī nepieciešama augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība. VM norādīja, ka vēlams, lai izglītība būtu medicīnā, finansēs vai vadības zinātnē.

Tāpat no pretendenta tika prasīta ne mazāk kā trīs gadu darba pieredze vadošā amatā. Kā priekšrocība tika minēta pieredze VM vai tās padotības iestādēs, vai kapitālsabiedrībās, kurās ministrija ir valsts kapitāla daļu turētāja.

Pretendentam būtu jāpārzina Latvijas un Eiropas Savienības tiesību akti un starptautiskās konvencijas sabiedrības veselības, veselības aprūpes un farmācijas jomā, kā arī jābūt zināšanām stratēģiskajā plānošanā un finanšu vadībā.

Prasības arī paredzēja, ka pretendentam nepieciešams teicami pārvaldīt angļu valodu, tāpat vēlamas arī vācu vai franču valodas zināšanas.

Tāpat tika norādīts, ka pretendentam jāpiemīt prasmei definēt problēmas un noteikt skaidrus ilgtermiņa un īstermiņa mērķus, kā arī jābūt apveltītam ar organizatora spējām un komunikācijas un saskarsmes prasmēm.

 

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.