Sākums » Farmācija » Zāļu lieltirgotava “LAT Pharma” atzīta par maksātnespējīgu
Zāļu lieltirgotava “LAT Pharma” atzīta par maksātnespējīgu

Zāļu lieltirgotava “LAT Pharma” atzīta par maksātnespējīgu

Latvijas medikamentu un medicīnas aprīkojuma vairumtirgotājs “LAT Pharma” atzīts par maksātnespējīgu, saskaņā ar Maksātnespējas reģistra datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Ceturtdien, 3.oktobrī, Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa “LAT Pharma” atzinusi par maksātnespējīgu. Kreditoru prasījumi pret parādnieku iesniedzami administratoram līdz šā gada 4. novembrim. Pēc reģistra datiem, “LAT Pharma” maksātnespējas procesa lietā par administratoru iecelta Gundega Kreice.

LETA jau ziņoja, ka šā gada aprīļa beigās “LAT Pharma” īpašnieks Lietuvā reģistrēja uzņēmumu “Medical Source Pharma”. Lietuvas Reģistru centra dati liecina, ka jaunais uzņēmums reģistrēts 26. martā, un tā vienīgais īpašnieks ir “LAT Pharma” īpašnieks Haralds Jakubovskis, savukārt “Medical Source Pharma” direktors ir “LAT Pharma” eksporta nodaļas vadītājs Mārtiņš Avotiņš.

2018. gadā “LAT Pharma” apgrozījums bija 1,685 miljonu eiro apmērā, kas ir par 94,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga četras reizes un bija 118 118 eiro, liecina “Firmas.lv” dati. “LAT Pharma” izveidota 2016. gadā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*