Sākums » Farmācija » Zāļu lieltirgotava “Oriola Rīga” maina nosaukumu uz “Oribalt Rīga”

Zāļu lieltirgotava “Oriola Rīga” maina nosaukumu uz “Oribalt Rīga”

Zāļu vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniedzējs farmācijas nozarē SIA “Oriola Rīga” 2018. gadu sāk ar nozīmīgu pārmaiņu, veicot uzņēmuma nosaukuma maiņu, ziņo uzņēmuma pārstāvji.

Dibināts 1995. gada oktobrī, uzņēmums pa 22 gadiem ir audzis un kļuvis par nozīmīgu tirgus spēlētāju savā jomā, 2017. gadā sasniedzot apgrozījumu ap 24 miljoniem eiro un nodarbinot ap 60 darbinieku.

Sperot nozīmīgu soli turpmākajā uzņēmuma attīstībā, uzņēmums tagad vēl vairāk izteiks savu piederību Baltijas valstīm un pievēršanos sadarbības veicināšanai ar klientiem tieši šajā reģionā. Baltijas valstu zāļu ražotājiem, aptiekām un veselības aprūpes iestādēm SIA “Oriola Rīga” tagad būs pazīstama kā SIA “Oribalt Rīga” un SIA “Panpharmacy” – Latvijā, UAB “Oribalt Vilnius” – Lietuvā un AS “Oribalt Tallinn”, OU “Oribalt Estonia” – Igaunijā. Visus šos uzņēmumus apvieno holdinga uzņēmums “Oribalt Group”, kura nodarbina ap 125 cilvēku un kuras konsolidētais apgrozījums 2017.gadā pārsniedza 60 miljonus eiro. Neskatoties uz nosaukumu maiņu, visu uzņēmumu adreses, reģistrācijas numuri, bankas konti, telefona numuri un kontaktpersonas paliek nemainīgi, uzsver uzņēmums.

Lai gan izmaiņas tiek veiktas uzņēmuma nosaukumā, SIA “Oribalt Group” firmas turpinās savu ierasto ikdienas darbu un ikviens sadarbības līgums starp SIA “Oriola Rīga” un tās sadarbības partneriem tiks turpināts arī nākotnē.

“Oribalt Group” partneris un uzņēmuma vadītājs Peka Rokanens (Pekka Ruokanen) notikušās pārmaiņas komentē sekojoši: “Šis ir bijis ļoti nozīmīgs solis mūsu biznesa attīstībā, kas pavērs ceļu jaunām iespējām starptautiskā līmenī. Ieguvēji būs gan pārņemtie uzņēmumi, gan klienti – mēs sagaidām biznesa sekmīgu attīstību un esam pārliecināti par veiksmīgu sadarbību ar partneriem arī nākotnē.” Jaunie īpašnieki, starp kuriem ir arī nozīmīga skandināvu finanšu investīciju firma, neslēpj, ka izskata šo uzņēmumu paplašināšanas un citu nozares uzņēmumu iegādes iespējas nākotnē.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.