Sākums » Farmācija » Zāļu lieltirgotavas “Briz” apgrozījums pērn audzis par 6%, bet peļņa samazinājusies par 4%
Zāļu lieltirgotavas “Briz” apgrozījums pērn audzis par 6%, bet peļņa samazinājusies par 4%

Zāļu lieltirgotavas “Briz” apgrozījums pērn audzis par 6%, bet peļņa samazinājusies par 4%

Medikamentu vairumtirdzniecības uzņēmums SIA “Briz” 2013. gadā apgrozījis 17 miljonus eiro, pēc  “Firmas.lv” informācijas ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Pieaugums, salīdzinot ar 2012. gadu, ir salīdzinoši neliels – 6%. Savukārt peļņa ir samazinājusies par 4%, kopumā veidojot 715 190 eiro.

Pagājušajā gadā veikti vairāki nopietni darbi un pasākumi darba vides sakārtošanai, kā arī projektēšanas tehnoloģijas uzlabošanā un konkurētspējas palielināšanā, teikts vadības ziņojumā.

Svarīgākais no paveiktā ir ieguldījumi pašu kapitālā un meitasuzņēmumos, ieguldīti līdzekļi uzņēmuma darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanā un izglītībā, kā arī nomainīta vecā datortehnika, ziņo LETA.

Šogad plānots turpināt darbu jau esošajās nozarēs, palielināt peļņu un saglabāt stabilu apgrozījumu, liecina rakstītais vadības ziņojumā.

SIA “Briz” dibināts 1991. gadā ar pamatkapitālu 9 251 575 eiro. Uzņēmums pieder bulgāru uzņēmumam “Sopharma JSCo” (66,13%), Aleksandram Raicim (7,92%), Valērijam Maliginam (9,02%), Aleksandram Simonovam (7,92%) un Aleksandram Dmitrijevam (9,02%).

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*