Sākums » Farmācija » Zāļu lieltirgotavas “Jelgavfarm” apgrozījums pērn sarucis par 16,8%, peļņa augusi par 5,7%
Zāļu lieltirgotavas “Jelgavfarm” apgrozījums pērn sarucis par 16,8%, peļņa augusi par 5,7%

Zāļu lieltirgotavas “Jelgavfarm” apgrozījums pērn sarucis par 16,8%, peļņa augusi par 5,7%

Zāļu lieltirgotavas “Jelgavfarm” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017. gada 1. decembra līdz 2018. gada 30. novembrim, bija 8,584 miljoni eiro, kas ir par 16,8% mazāk nekā gadu iepriekš, saskaņā ar “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Uzņēmuma peļņa pieauga par 5,7% un bija 1,148 miljoni eiro, ziņo LETA.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka “Jelgavfarm” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā samazinājās spēcīgās konkurences dēļ Latvijas farmācijas tirgū. Tāpat “Jelgavfarm” gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka firma plāno izveidot mazumtirdzniecības bāzi, paplašināt medikamentu tirdzniecību Eiropā, kā arī paplašināt ārstniecības augu realizāciju Latvijā un citās Eiropas Savienības valstīs.

Uzņēmums plāno pētīt arī ārstniecības augu iegādes iespējas Ķīnā un Krievijā, ko tālāk piegādāt ES dalībvalstīm un Baltkrievijai, kā arī turpināt pētīt Latvijā nereģistrētos, bet Eiropas Savienībā reģistrētos medikamentus ar mērķi tirgot šos medikamentus arī Latvijā.

“Jelgavfarm” finanšu gadā, kas ilga no 2016. gada 1.decembra līdz 2017.gada 30.novembrim, strādāja ar 10,311 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,9% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 48,2% un bija 1,086 miljoni eiro. Firmas pamatdarbība ir farmaceitisko izstrādājumu vairumtirdzniecība. “Jelgavfarm” ir reģistrēta 1992. gadā, un tās pamatkapitāls ir 28 400 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Igoram Šturmam.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*