Sākums » Farmācija » Zāļu reģistrācijas apliecības turētājiem jāziņo par biedrībām un ārstniecības iestādēm sniegto atbalstu
Zāļu reģistrācijas apliecības turētājiem jāziņo par biedrībām un ārstniecības iestādēm sniegto atbalstu

Zāļu reģistrācijas apliecības turētājiem jāziņo par biedrībām un ārstniecības iestādēm sniegto atbalstu

Veselības inspekcija (VI) atgādina, ka atbilstoši 2011. gada 17. maija Ministru kabineta noteikumu Nr. 378 „Zāļu reklamēšanas kārtība un kārtība, kādā zāļu ražotājs ir tiesīgs nodot ārstiem bezmaksas zāļu paraugus” 32.2 punktā noteiktajam zāļu reģistrācijas apliecības īpašniekiem vai to pilnvarotajiem pārstāvjiem, kas ir reklāmas devēji, ir jāsniedz paziņojums par materiālā atbalsta apjomu, kas sniegts  biedrībām, nodibinājumiem un ārstniecības iestādēm.

Minētie paziņojumi par iepriekšējā gadā sniegto materiālo vai cita veida atbalstu jāiesniedz VI līdz š.g. 31.martam.

Plašāka informācija par paziņojumu iesniegšanu pieejama VI tīmekļvietnes www.vi.gov.lv sadaļā Farmācija/ Zāļu reklāma/ Paziņojums par biedrībām, nodibinājumiem un ārstniecības iestādēm sniegto materiālo vai cita veida atbalstu

Personas, kurām nav iespējas paziņojumu iesniegt elektroniski portālā www.latvija.lv, izmantojot e-pakalpojumu  “Iesniegums Veselības inspekcijai” vai elektroniski parakstītu dokumentu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz e-pasta adresi vi@vi.gov.lv, to var sūtīt Veselības inspekcijai pa pastu vai nodot datu nesējā, kas satur minēto paziņojumu, Klijānu ielā 7, Rīgā, LV-1012.

Ja paziņojums nosūtīts pa pastu izdrukātā veidā, VI aicina paziņojuma formu (.xls), kas atbilst rakstiski nodotajam paziņojumam, nosūtīt bez droša elektroniskā paraksta uz e-pasta adresi vi@vi.gov.lv.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.