Sākums » Farmācija » “Medelens” nodalīs lieltirgotavu no aptieku tīkla
“Medelens” nodalīs lieltirgotavu no aptieku tīkla

“Medelens” nodalīs lieltirgotavu no aptieku tīkla

Zāļu tirgotāja SIA “Medelens” dalībnieku sapulcē pieņemts lēmums nodalīt zāļu lieltirgotavu no aptieku tīkla, nacionālajai informācijas aģentūrai LETA atklājusi “Medelens” vienīgā īpašniece Jeļena Boļšakova.

Kā liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, šāds lēmums pieņemts šī gada 24. septembrī, kad nolemts arī par reorganizāciju – pievienot uzņēmumam “Medelens” līdz šim piederošos meitasuzņēmumus – SIA “Farm-eko aptieka”, SIA “Korsofarm”, SIA “Sv.Jura aptieka”, SIA “AiLi” un SIA “Marinefarm”.

Reorganizācijas laikā tiks izveidots vēl viens uzņēmums – SIA “Medelens+”, kas pārvaldīs lieltirgotavas darbību. Savukārt “Medelens” pēc reorganizācijas pabeigšanas pārvaldīs sešas aptiekas un uzņēmumam piederošos trīs veselības produktu veikalus, paudusi Boļšakova.

Iespējamie kreditori tiek uzaicināti savas prasības pret “Medelenu” pieteikt rakstveidā viena mēneša laikā no šī paziņojuma publicēšanas dienas, savu prasību un to pamatojošus dokumentus iesniedzot uzņēmuma juridiskajā adresē: Pildas iela 30-9, Rīga, LV-1082.

Kā ziņots, “Medelens” apgrozījums 2013. gadā bijis 13,5 miljoni eiro, kas ir par 19% vairāk nekā 2012. gadā. Uzņēmuma peļņa pērn bijusi 695 467 eiro, kas ir par 5% mazāk nekā 2012.gadā, kad nopelnīti 709 594 eiro, pēc “Firmas.lv” datiem zi;no LETA.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*