Sākums » Farmācija » Zāļu vairumtirgotāja “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” apgrozījums pērn pieaudzis par 11,3%
Zāļu vairumtirgotāja “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” apgrozījums pērn pieaudzis par 11,3%

Zāļu vairumtirgotāja “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” apgrozījums pērn pieaudzis par 11,3%

Zāļu vairumtirgotājs SIA “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” pērn strādāja ar 11,853 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 29,5% – līdz 384 615 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn kompānija sasniedza savus pārdošanas mērķus. Vadības ieskatā, “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” finansiālais stāvoklis ir stabils.

Vadība uzsver, ka “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” arī nākotnē plāno piegādāt pacientiem medikamentus un medicīniskās ierīces jaunās terapeitiskās grupās.

Nākotnes attīstības plāna galvenais uzdevums ir saglabāt esošo klientu lojalitāti un palielināt jauno produktu apgrozījumu, teikts ziņojumā.

“Berlin-Chemie/Menarini Baltic” Latvijā galvenokārt piedāvā recepšu zāles sirds un asinsvadu sistēmas, vairogdziedzera un diabēta slimību, reimatisma un HOPS pacientu ārstēšanai. Kompānijas sortimentā ir arī bezrecepšu medikamnti gremošanas veicināšanai, pretsāpju, pretiekaisuma un uroloģiskie līdzekļi.

2021.gadā “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” strādāja ar 10,654 miljonu eiro apgrozījumu un 297 019 eiro peļņu.

Kompānija reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” caur līdzīga nosaukuma Lietuvas kompāniju pieder starptautiskās “Menarini” grupas uzņēmumam “Berlin-Chemie”.

 

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*