Sākums » Farmācija » Ziemas izlaidumos RSU diplomus saņems 379 absolventi, tostarp – 12 farmaceiti
Ziemas izlaidumos RSU diplomus saņems 379 absolventi, tostarp – 12 farmaceiti
Foto: no RSU arhīva.

Ziemas izlaidumos RSU diplomus saņems 379 absolventi, tostarp – 12 farmaceiti

Piektdien, 10.februārī, norisināsies Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) ziemas izlaidumi, kur kopumā diplomu saņems 397 Latvijas un ārvalstu studenti, aģentūru LETA informēja RSU stratēģiskās komunikācijas vadītāja Ieva Nora Gediņa.

Pēc divu gadu pārtraukuma šis pasākums atkal notiks klātienē. Līdz ar RSU vadību absolventus sveiks arī valsts pārvaldes pārstāvji, kā arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vadība, ar kuru RSU ir kopīgi īstenotas studiju programmas. Pasākumu ar muzikālo priekšnesumu kuplinās grupa “Dziļi violets”, bet svinīgo ceremoniju vadīs mūziķis Nauris Brikmanis.

Ziemas izlaidumu programma veidota divās daļās. Svinīgajā ceremonijā plkst.11 diplomus saņems Ārvalstu studiju nodaļas un Medicīnas fakultātes absolventi, bet plkst.15 sumināti tiks absolventi no Juridiskās fakultātes, Komunikācijas fakultātes, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes, Rehabilitācijas fakultātes, Farmācijas fakultātes un RSU Liepājas filiāles, kā arī maģistrantūras programmas “Veselības vadība”.

Šogad Ārvalstu studiju nodaļu absolvē 131 jaunais mediķis un 19 zobārsti, pārstāvot kopumā 17 valstis – Dienvidāfriku, Indiju, Itāliju, Izraēlu, Jaunzēlandi, Latviju, Lielbritāniju, Nepālu, Nīderlandi, Norvēģiju, Portugāli, Somiju, Spāniju, Šrilanku, Taivānu, Vāciju un Zviedriju.

RSU jau 33 gadus strādā izglītības eksportā un patlaban augstskolā studē vairāk nekā 65 valstu jaunieši. Katrs ceturtais RSU students ir no ārvalstīm un katrs piektais docētājs ir ārvalstnieks. Diplomus izlaidumā plkst.11 saņems arī pieci Medicīnas fakultātes absolventi. Starp šī izlaiduma absolventu sveicējiem būs arī veselības ministre Līga Meņģelsone.

Rehabilitācijas fakultāti šoziem absolvēs 27 studenti no studiju programmām “Uzturs un Mākslas terapija”, bet Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes absolventu vidū būs 37 jaunie veselības sporta speciālisti, 12 sociālie darbinieki, pieci veselības vadības maģistri, 13 veselības psihologi, kā arī deviņi veselības sporta speciālisti no RSU Liepājas filiāles.

Savukārt Farmācijas fakultāti absolvēs 12 maģistri – četri rūpnieciskie farmaceiti un astoņi klīniskie farmaceiti. Studiju programmu “Rūpnieciskā farmācija” RSU īsteno sadarbībā ar RTU, tādēļ absolventus sveiks arī RTU studiju prorektors profesors Uldis Sukovskis.

Tikmēr Komunikācijas fakultāte suminās divus jaunus sociālantropologus, Eiropas studiju fakultāte – trīs starptautiskā mārketinga un biznesa vadības speciālistus, kā arī trīs starptautiskā biznesa un tiesību speciālistus.

Diplomus pasniegs arī 56 tiesību zinātņu absolventiem un 63 iekšlietu sistēmas darbiniekiem – lielākoties policistiem, kuri papildinājuši zināšanas un cēluši kvalifikāciju, studējot RSU programmā “Policijas darbs”. Sagaidāms, ka izlaidumā diploma saņēmējus sveiks arī Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*