Sākums » Farmācija » Žurnālā “Materia Medica” – vēlreiz par zāļu verifikāciju un VID prasībām aptieku kases sistēmām
Žurnālā “Materia Medica” – vēlreiz par zāļu verifikāciju un VID prasībām aptieku kases sistēmām

Žurnālā “Materia Medica” – vēlreiz par zāļu verifikāciju un VID prasībām aptieku kases sistēmām

2019. gada pirmajā “Materia Medica” numurā lasītāji var lasīt par visu, kas vēl neskaidrs saistībā ar zāļu verifikācijas sistēmas ienākšanu Latvijā. Kuram, kā un kad jāverificē zāļu iepakojumi, ko darīt ar tām zālēm, kuras neizdodas verificēt, kā rīkoties citu kļūdu gadījumā – atbildes uz šīem jautājumiem atradīsit žurnālā. Turpat pie aktualitātēm var lasīt arī par Valsts ieņēmumu dienesta prasībām attiecībā uz aptieku kases sistēmām, proti, ka aptiekas kases sistēmas nedrīkst izmantot nekādu, tai skaitā zāļu lietošanas instrukciju, recepšu, zāļu sarakstu, grāmatvedības dokumentu vai citu izdruku veikšanai.

Arī šogad rakstīsim par aktuālo medicīnā, farmācijā, Latvijas Farmaceitu biedrības darbībā, atskatīsimies uz nozares vēsturi un sarunāsimies ar interesantiem nozares cilvēkiem.

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāks ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.