Sākums » Farmācija » Žurnāls “Materia Medica” – jaunā veidolā
Žurnāls “Materia Medica” – jaunā veidolā

Žurnāls “Materia Medica” – jaunā veidolā

Farmaceitu žurnālam “Materia Medica” šogad aprit 20 gadu. Šo gadu laikā pie lasītājiem nonākuši 212 žurnāla numuri. Pārkāpjot 20 gadu slieksnim, maināmies – no šā gada janvāra žurnāls iznāk jaunā veidolā – lielāks, ar informāciju bagātāks. Ļoti ceram, ka lasītājiem patiks.

Jaunajā žurnāla numurā lasiet interviju ar farmaceitu, agrākās zāļu lieltirgotavas “Farmserviss” izveidotāju Agri Briedi. Neparastu materiālu sagatavojusi jaunā farmaceite Renāte Šukele, kas pētījusi nesalasāmās recepšu veidlapas un stāsta, kā novērst kļūdas receptēs.

Medicīnas sadaļā šoreiz par sausā deguna sindromu, bērna klepu, acīm ziemā, kā arī – kā atšķirt faringītu, laringītu, epiglotītu.

Arta Liepiņa farmakognozijas lappusēs iepazīstina ar alteju, bet farmaceite Svetlana Losāne stāsta par to, kādam personīgās uzvedības stilam atbilst mūsu kolēģi un kā labāk saprasties.

Vēl šoreiz lasiet pasaules apceļotājas Zanes Eniņas stāstu par Peru farmaceitu, jaunāko informāciju par notikumiem nozarē un izmaiņas Darba likumā.

Arī 2015. gadā katrā Latvijas aptiekā viens žurnāls nonāks bez maksas. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru e-pastā mic@mic.lv vai pa tālruni 67821245.

Gaidīsim arī atsauksmes par žurnāla jauno formātu.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*