Sākums » Farmācija » ZVA aicina aptiekas informēt pacientus par darba laika izmaiņām

ZVA aicina aptiekas informēt pacientus par darba laika izmaiņām

Saistībā ar vispārēja tipa aptieku darba laika izmaiņām ārkārtas apstākļu gadījumā Zāļu valsts aģentūra (ZVA) aicina pēc iespējas operatīvi informēt par jauno darba laiku pacientus.

Informāciju par darba laika izmaiņām, saskaņā ar Ministru kabineta 2010. gada 23. marta noteikumu Nr. 288 “Aptieku darbības noteikumi” 4. punkta nosacījumiem, ZVA aicina novietot labi redzamā vietā, nodrošinot, ka tā ir saskatāma, arī neieejot aptiekā. Savukārt  pastāvīga darba laika izmaiņu gadījumā nepieciešams informēt arī Zāļu valsts aģentūru (ieteicams – arī Veselības inspekciju) saskaņā ar Ministru kabineta 2011. gada 19. oktobra noteikumu Nr. 800 “Farmaceitiskās darbības licencēšanas kārtība” 41.1.4. apakšpunktā noteikto.

Ja aptieka īslaicīgi slēdzama, tas ir, nepārsniedzot viena mēneša periodu, par minēto darbību ir obligāti jāinformē ne tikai pacienti, bet arī Veselības inspekcija un Zāļu valsts aģentūra. Ja aptieka slēdzama ilgāk par vienu mēnesi, ir nepieciešams apturēt arī speciālās atļaujas (licences) darbību, norāda ZVA.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.