Sākums » Farmācija » ZVA aptieku kartei jaunas iespējas un ērtāka lietošana

ZVA aptieku kartei jaunas iespējas un ērtāka lietošana

Zāļu valsts aģentūras (ZVA) mājās lapā ir publicēta jauna, uzlabota Aptieku karte, kurā ir ērtāka un pārskatāmāka aptieku meklēšana iedzīvotajiem, kā arī karte ir papildināta ar noderīgiem rīkiem aptieku licenču turētājiem. Uzlabojumi Aptieku kartē ir veikti ar mērķi optimizēt Zāļu valsts aģentūras izmaksas.

–     Atverot karti, redzams aptieku skaits konkrētā apdzīvotā vietā, tādejādi karte ir pārskatāmāka.

–   Akcentēta pieeja aptiekas pamatinformācijai. Papildus meklētājā pieejamajai aptiekas pamatinformācijai, tagad aptiekas pamatinformācija ir redzama arī kartē, klikšķinot uz izvēlēto aptieku (automātiski atveras pamatinformācijas logs, kurā redzama aptiekas adrese, tālrunis, kā arī speciālās darbības nosacījumi).

–     Diennakts aptiekas atzīmētas kartē ar sarkanu ikonu.

–     Uzlaboti aptieku meklēšanas rīki. Papildus iespējai meklēt aptieku pēc nosaukuma vai adreses kreisajā joslā, tagad arī kartē, izmantojot ikonu lupas formā, iespējams meklēt aptieku pēc adreses (ievadot ielas nosaukumu). Atrodot kartē aptieku, meklētājs uzreiz arī parāda aptiekas pamatinformācijas logu.

–    500 metru rādiuss ap jaunu punktu, kurā plānots atvērt/pārvietot aptieku). Pievienota jauna ikona kartes labajā stūrī, kas parāda no meklētās adreses tuvākās aptiekas, iezīmējot 500 metru rādiusu apļa formā. Kā arī automātiski tiek noteikts un attēlots attālums līdz katrai 500 metru rādiusā esošajai aptiekai (attālums (metros)  parādās pie aptiekas pamatinformācijas kreisajā lapas sadaļā).

–   Pievienojot ikonu, padarīts ērtāk lietojams attāluma mērīšanas rīks, ar kura palīdzību, ieklikšķinot kartē konkrētu vietu, iespējams izmērīt 500 metru attālumu (gaisa rādiusu) līdz tuvākajai aptiekai vai jebkurai vietai. Papildus ērtībai, atrastajai aptiekai ir arī uzreiz pievienota informācija par speciālās darbības nosacījumiem.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.