Sākums » Farmācija » ZVA budžeta izdevumi nākamgad veidos 5,6 miljonus eiro

ZVA budžeta izdevumi nākamgad veidos 5,6 miljonus eiro

Zāļu valsts aģentūras (ZVA) nākamā gada budžeta ieņēmumi būs 4 934 178 eiro, bet izdevumi – 5 550 492 eiro, saskaņā ar šodien valdībā apstiprināto ZVA budžetu ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Vienlaikus rīkojuma projekts par ZVA 2019. gada budžeta apstiprināšanu paredz izdevumu finansēšanai novirzīt 616 314 eiro maksas pakalpojumu un citu pašu ieņēmumu naudas līdzekļu atlikumu uz 2019. gada 1. janvāri.

Kā informējusi Veselības ministrija (VM), nākamā gada līdzekļi 616 314 eiro apmērā novirzāmi ZVA izdevumu finansēšanai vairāku pasākumu nodrošināšanai.

Pēc VM informācijas, 71 352 eiro novirzāmi audu, šūnu un orgānu ieguves un izmantošanas vietu, asins kabinetu, asins sagatavošanas nodaļu, kā arī Valsts asinsdonoru centra atbilstības novērtēšanai un uzraudzībai, 128 417 eiro – Latvijā ražotu medicīnisko ierīču reģistrēšanai, atļauju speciāli piegādāto medicīnisko ierīču laišanai apgrozībā izsniegšanai, kā arī medicīnisko ierīču vigilances veikšanai un atļauju izsniegšanai medicīnisko ierīču klīniskās izpētes veikšanai. Bet vēl 404 677 eiro paredzēti norēķiniem par iepriekšējā pārskata perioda izdevumiem.

Tāpat rīkojuma projekts paredz 2020. gadā un 2021. gadā palielināt izdevumus atlīdzībai par 11 868 eiro, lai nodrošinātu valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu palielinājumu.

 

www.farmacija-mic.lv

3 komentāri

  1. Jā,es arī par to esmu domājusi – vai MIC nevar izveidot komentāru iedaļu pie dienas citāta? Man tur diezgan bieži būtu ko teikt!
    Jā un es arī brīnos ,ka Čakša nezinot tādu vispār zināmu lietu. Es domāju,ka zin gan,tikai melo,tāpat kā par e-veselību!

    • Nakstputniņš

      Man domas līdzīgas, ka kolēģei. Gan jau ka zin visas nianses ministre. Viņas CV bija minēts darbs starptautiskā farmācijas uzņēmuma. Pie mums aptiekā pat kurinātājs ir lietas kursā par to “atlaižu” izspiešanu.

  2. Žēl, ka nevar pielikt komentāru pie dienas citāta. Ja tiešām ir tā, ka Čakša neko nezin par lieltirgotavu pieprasītajām atlaidēm, tad viņai ir jāatkāpjas. Tā ir totāla nozares un tur notiekošā nepārzināšana…

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.